Виноградську ОТГ очолить Микола Демерза - Вісті Черкащини

Виноградську ОТГ очолить Микола Демерза

30 червня відбулися вибори голови і депутатів Виноградської ОТГ. Намір очолити Виноградську громаду, куди увійшли села Виноград, Вотилівка, Федюківка, Ріпки, Мар’янівка, Розкошівка та Рубаний Міст мали Альона Бондаренко – громадський активіст, учитель іноземної мови Мар’янівського НВК, представник від Радикальної партії Олега Ляшка, Микола Демерза – Виноградський сільський голова, самовисуванець, Вадим Скорик – співробітник Міжнародного фонду «Україна – Китай», самовисуванець, Валентина Андрущенко – завідуюча дитячим садком Вотилівської філії КОЗ «Виноградський НВК I – III ст.», самовисуванець та Інна Мелашенко – голова Лисянської районної організації профспілки працівників освіти і науки, кандидат на посаду голови ОТГ від ВО «Батьківщина».

Переможцем на посаду голови Виноградської ОТГ став сільський голова Винограду став 54-літній Микола Демерза, який набрав 71 голос, в основному завдяки підтримці найбільшої виноградської громади. На другому місці Валентина Андрущенко, а на третьому Альона Бондаренко. Найменший кредит довіри у Вадима Скорика – 15 голосів. Це пояснюють тим, що він людина не місцева, і його тут мало знають. Обрано також 14 депутатів від сільських громад.

-Тепер- лиш сил та дрюччя. Роботи – непочатий край.Та з Божою поміччю справимся, – прокоментував свою перемогу Микола Демерза.

Степан ВІЗІРЕНКО

04.07.2019 17:11
Переглядів: 788
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.