У Звенигородській лікарні запрацювало сучасне приймальне відділення

Вже кілька тижнів у опорній лікарні району медики працюють у відреконструйованому приймальному відділенні.

У лікарні зроблено капітальний ремонт за останніми вимогами часу на майже пів тисячі квадратних метрів – це повністю ліве крило першого поверху.

– Ремонтні роботи виконані із дотриманням найсучасніших вимог. Також для пацієнтів встановлений зручний заїзд, а кабінети оснащено найновітнішим медичними апаратами. Все це робиться для того, аби ближче та оперативніше надавати екстрену допомогу людям, – розповів народний депутат Сергій Нагорняк.

Поповнився фонд лікарні й новим обладнанням. Віднині тут функціонує сучасний рентген-апарат, апарат ультразвукової діагностики та дороговартісний комп’ютерний томограф. Все це устаткування допоможе врятувати життям сотням пацієнтів Звенигородщини.

– За два роки, відколи мене обрали народним депутатом, медицина завжди перебувала у центрі моєї уваги. Для Звенигородської лікарні разом із командою ми передали на майже 600 тис. грн. засобів захисту для лікарів, 1 монітор пацієнта, 2 апарати ШВЛ, 72 кисневих концентратори та 50 кисневих балонів. Обіцяю й надалі робити все можливе для того, щоб виборці 199-го округу отримували якісну медичну допомогу, – підсумував нардеп.

Пресслужба

23.07.2021 17:17
Переглядів: 725
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.