У Звенигородці внаслідок ДТП постраждало двоє підлітків - Вісті Черкащини

У Звенигородці внаслідок ДТП постраждало двоє підлітків

У Звенигородці на Черкащині 14 листопада близько 16:00 години на проспекті Шевченка сталася ДТП за участі двох неповнолітніх дівчат, що переходили дорогу по зебрі, та водія автомобіля Ford Edge.

За попередньою версією поліції, 59-річний водій автомобіля не обрав безпечної швидкості та здійснив наїзд на дівчаток.

У результаті наїзду одну з 12-річних дівчаток госпіталізували до лікарні. Іншій дівчинці провели всі необхідні обстеження.

«За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють повні обставини ДТП», – поінформували у пресслужбі поліції Черкаської області.

Ця подія викликала бурхливе обговорення в соцмережах. Попри розбіжності в пошуках винуватця, багато містян сходяться на думці, що згадуваний перехід є надзвичайно проблемним та потребує додаткових заходів, зокрема встановлення пагорбів безпеки або світлофорів. Не завадило б також і спеціальне освітлення. Особливих незручностей додає паркування автомобілів неподалік нього.

Можливо місцевим чиновникам варто було б попрацювати над цією проблемою та її вирішенням? Чи очікуватимемо якоїсь трагедії?

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Минулого тижня мою маму збила машина

Читайте нас також в Telegram!

17.11.2025 11:15
Переглядів: 266
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.