У Звенигородці відкрили «дерево надії»
17 жовтня у Звенигородці на Черкащині як символ очікування на повернення Захисників, що зникли безвісти чи перебувають у полоні відкрили «дерево надії» – металеву конструкцію у вигляді дерева, на кожному з листочків якої викарбувано імена військовослужбовців, яких чекають додому.
На відкриття інсталяції прийшли посадовці, родини військовослужбовців, ветерани, містяни та громадськість. Звучали щемливі промови й поезії. Адже біль невідомості – найпекучіший біль.
«На завершення урочистостей матері, дружини та доньки зниклих безвісти й полонених Захисників відпустили у небо повітряні кульки, як ті надії й прохання до Господа на якомога швидше повернення додому найрідніших», – інформують у міськраді.
Чекаємо на кожну й кожного! Молимось, щоб наші оборонці повернулись додому цілими й неушкодженими!
Марина КАМІНСЬКА