У Звенигородці навчалися ''Партизани''

Протягом минулого тижня звенигородчани мали змогу бачити на вулицях міста декого зі своїх знайомих у військових одностроях, зосереджених і підтягнутих.

– Починають забирати в армію, – висловлювали свої здогади особливо схильні до різного роду чуток містяни.

Насправді ж в місті з 5 по 11 серпня відбувалися навчальні збори для призначеного складу військової частини А 7325. В їх ході військовозобов’язані резерву другої черги зі Звенигородського та Шполянського районів поновлювали раніше набуті знання та опановували навички управління військовими підрозділами.

Подібного роду навчання для звільнених в запас воїнів проводилися ще за існування Збройних сил СРСР. Тоді їх учасників жартівливо називали «партизанами». Останнє таке навчання на базі військової частини колишнього Київського військового округу, дислокованої в Умані, відбулося наприкінці вісімдесятих років. Тоді в ньому були задіяні військовозобов’язані з Тальнівського, Маньківського, Уманського та деяких інших районів. Цього разу навчання збору призначеного складу в/ч А7325, затвердженого командувачем Оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, стосувалися насамперед офіцерського складу. Разом з тим, наприкінці року плануються збори резервістів і військовозобов’язаних оперативного резерву першої та другої черг. На них, за повідомленням Звенигородського райвійськкомату, залучатимуться військовозобов’язані Звенигородського району та Ватутіного віком до 60 років, котрі перебувають на військовому обліку.

Михайло НЕЧАЙ

17.08.2019 13:47
Переглядів: 1482
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.