У Звенигородці на благодійному вечорі зібрали понад 7 тисяч для ЗСУ

13 червня в Звенигородці на Черкащині відбувся вечір української вокальної лірики. Метою заходу, окрім культурної, було зібрати кошти на потреби ЗСУ. В цій мистецькій події взяла участь солістка Черкаської обласної філармонії, оперна діва Олена Лютаревич-Марченко, яка зачарувала всіх своїм співом.

«Учора, дякуючи Аллі Білозерській, Юлії Лячинській та Звенигородській дитячій школі мистецтв, ми мали змогу поринути у світ високого мистецтва оперного співу. Мурахи по шкірі та лише вишукано-приємні емоції. Дякуючи носіям цієї краси, Олені Лютаревич-Марченко та її професійному концертмейстеру, ми використали силу співу та музики й для збору коштів на підтримку ЗСУ. Дякуємо всім, хто своєю любов’ю до мистецтва, присутністю та гривнею підтримав дану ініціативу. Було зібрато 7200 гривень!» – поділився емоціями волонтер, голова ГО «Звенигородщина активна» В’ячеслав Голіков.

«Це був чудовий вечір, справжня культурна подія нашої громади! Вірю – не остання!» – підтримує В’ячеслава Юлія Лячинська.

«Дякую начальнику відділу культури, молоді, спорту та туризму Звенигородськоі міської ради – Юлії Письменній за сприяння в організації благодійного вечора української вокальної лірики, а також усім присутнім за те, що розділили з нами таїнство та велич оперного співу! Дякуємо Олені Лютаревич-Марченко за благодійну діяльність, за віру, що наближає перемогу, за диво та світло, що зігріває серця!» – відгукнулась про подію Алла Білозерська.

Дехто може зауважити, що культурні заходи не на часі. Але це не так. Мистецтво, якщо воно справжнє, прикрашає життя, зігріває та очищає душу, допомагає боротись зі зневірою, депресією, вселяє оптимізм, дає шанс переключитись, а, отже, зберегти психологічне здоров’я. Навіть наші воїни, перебуваючи в непростих умовах, записують для нас відео з піснями, танцями та жартами, піднімаючи бойовий дух і собі, й нам. Бо мистецтво – це сила, а сила й зброя нам нині конче необхідні. Подвійна користь, що вдалося ще й зібрати кошти для наших захисників. Так тримати! Респект організаторам. Все буде Україна!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Звенигородській лікарні подарували генератор

Читайте нас також в Telegram!

21.06.2022 11:10
Переглядів: 874
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.