У Ватутіному закликають боротись з амброзією

Великим ворогом алергіків є амброзія. В багатьох містах, селах України, зокрема й на Черкащині, щороку здійснюється планова робота по боротьбі з її поширенням. Війна відсунула вказані заходи на другий план. Але це не означає, що ми повинні забути про цього «внутрішнього» ворога. Адже безконтрольне розмноження амброзії може призвести до того, що з часом ми взагалі не зможемо дати ради цій рослині. А вона суттєво впливає на наше здоров’я та якість життя, провокуючи в окремих випадках сильну алергію й страшні головні болі. Відтак у Ватутінській громаді закликали всіх долучитись до боротьби з амброзією, а також іншими бур’янами, що після літніх дощів піднялись у місті.

«Погодні умови, – інформують у міськраді, – сприяють активному росту різнотрав’я, що призводить до забур’янення території громади. Тому звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності з проханням провести низьке скошування трав, упорядкування прилеглих та закріплених територій. Також з метою запобігання розповсюдження карантинних рослин та бур’янів, які сприяють виникненню алергічних захворювань у населення, просимо постійно проводити низьке скошування, висапування, виривання з корінням рослин амброзії до цвітіння».

Зауважимо, у боротьбі з амброзією найкращий варіант – виривати з корінням до цвітіння, тоді вона не кущиться й не насівається.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У Звенигородці оголосили збір необхідних речей для переселенців

Читайте нас також в Telegram!

11.08.2022 10:26
Переглядів: 337
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.