У Калинополі розповіли про полеглого Героя

7-го лютого Калинопільська громада провела дорогою скорботи та шани мужнього Героя-Захисника – Юрія Олександровича Надельнюка, жителя села Вікнине, який майже три роки вважався зниклим безвісти. Пам’ять про кожного Захисника України ми повинні зберегти на віки, передати нашим потомкам, а тому важливо знати біографії наших Оборонців.
Як інформують у громаді, Юрій Олександрович Надельнюк народився 15 листопада 1966 року в селі Грушківка, де і пройшли його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення Вікнинської восьмирічної школи продовжив навчання у Лисянському професійно-технічному училищі, де здобув фах механізатора. Згодом пройшов строкову військову службу в Афганістані.
Вже після повернення розпочав свою трудову діяльність у місцевому сільгосппідприємстві, сумлінно працював трактористом і комбайнером, був спеціалістом своєї справи. «Завжди працював біля землі, у нього були золоті руки, тракторист і комбайнер від Бога», – наголошують у Вікнинській гімназії.
Проживав Юрій Олександрович у рідному селі, де разом з дружиною виховали двох синів.
«За життя запам’ятався всім трудолюбивим, порядним, товариським, добрим господарем, люблячим чоловіком, турботливим батьком для дітей і добрим дідусем для онуків. Завжди користувався авторитетом серед колег і повагою серед односельців», – наголошують у Калинопільській селищній раді.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії Юрій Олександрович став на захист рідної Батьківщини та разом із побратимами з честю й гідністю виконував свій військовий обов’язок. Проходив службу солдатом в одній з військових частин Збройних Сил України. Однак, жорстока війна в одну мить обірвала життя Захисника. Загинув Герой, за інформацією оприлюдненою Вікнинською гімназією, 10 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Водяне Покровського району Донецької області.
Поховали Героя на цвинтарі у селі Вікнине.
Вічна шана та слава Захиснику Вітчизни! Щирі співчуття рідним!
Марина КАМІНСЬКА





