«Не робіть свинарник із кладовища»: звенигородчанка емоційно звернулась до людей

Лариса Концева зі Звенигородки записала емоційне відео про любителів смітити. Жінка прибирала на території кладовища неподалік від лікарні й помітила купи мотлоху прямо на могилах.

«Могилки деякі прибрані, деякі не прибрані. Смітник прибирає міська влада. А це – свіже сміття, яке викидаєте ви, коли прибираєте могилки своїх рідних. І кидаєте куди? На чужі могили. Мотлоху накидали, деревця зрізали – накидали, пляшки накидали. І ще й підпалили. І кажуть, що хтось винен. А ви повинні таке робити? Люди, схаменіться! Не робіть свинарник із кладовища. Це святе місце», – звернулась до людей Лариса Концева.

Інший містянин Іван Ромашина вважає, що подібне є виявом ліні.

Це, щонайменше лінь, – каже чоловік. – Нащо нести десь подалі, щоб нікому не заважало і комунальникам легше було зібрати? Можна ж прямо під ноги кидати. А те, що виростає купа прямо на могилі чужої людини, то їх не хвилює. Я особисто робив зауваження таким свиням. На них не діє чемне звертання. Висипати на голову той непотріб і дати копняка – може й задумається. Або штраф щоб платили не одну тисячу гривень.

В міськраді викладене відео бачили.

Що ж з такими дурнями зробиш? – розводить руками мер міста Олександр Саєнко. – Інспектори ходять і штрафують таких. Але ж штрафи не такі й великі. Та будемо й далі ловити. Така ситуація є скрізь.

Ще більше сміття комунальники очікують на вихідних, коли люди прибиратимуть могили рідних перед Пасхою.

Анатолій БУЗИНА

23.04.2021 16:59
Переглядів: 838
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.