Науковцю зі Звенигородщини виповнилось 85 років

85 років тому 29 липня 1938 року у м. Звенигородка Черкаської області народився науковець, поет, інтелектуал, член Національної спілки журналістів України, почесний член спілки краєзнавців України, почесний громадянин міста Звенигородка – Станіслав Лячинський.

Довгі роки Станіслав Станіславович працював викладачем Звенигородського сільськогосподарського технікуму, пізніше – журналістом районної газети «Шевченків край»: спочатку кореспондентом, а потім завідувачем відділу та заступником редактора.

З 2000 року він став науковим співробітником Звенигородського краєзнавчого музею імені Тараса Шевченка. Багато років був редактором краєзнавчого альманаху «Спадщина». У 2004 вийшла у світ його праця «Храми Звенигородщини».

«Покоління, з якого маємо брати приклад. Покоління, яке бачило війну, голод та безліч лихоліть. Але, дивлячись на свого тата, розумію, наскільки важливою є сила духу, якої у нього вистачить на сотню. З ювілеєм! І нехай ми разом побачимо Перемогу над сучасними фашистами! Дякую всім, хто щиро вітає батька з днем народження та справді створює святковий настрій», – відгукнулась з нагоди ювілею донька вченого, Юлія.

Доєднуємось до всіх привітань! Нехай Станіслава Станіславовича не полишає натхнення, діти й внуки радують, життя буде до нього милостивим. Здоров’я й наснаги на кожен день!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Полковнику ніхто не пише: за що був заохочений поліцейський зі Звенигородки Ігор Голота?

Читайте нас також в Telegram!

 

31.07.2023 14:56
Переглядів: 1604
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.