Накипіло: у Звенигородці не витримують мотоциклетного реву та бездіяльності влади
Останнім часом усе більше і більше молоді обирає як вид транспорту мотоцикли. Однак їздити на них культурно, без порушень громадського спокою, не у всіх виходить. У Звенигородській громаді, якою керує Олександр Саєнко, ситуація з байкерами вже давно набула критичних масштабів. Люди не витримують. Скаржаться і на мотоциклістів, і на їхніх батьків, що таке дозволяють, і на місцеву владу й поліцію, що не вживає жодних заходів попри численні скарги.
«Не вельми шановні матусі, звертаюсь до вас!..Майте совість, дозволили купити своїм синам мотоцикли, будь ласка, навчіть їх не тільки понти ганять, а й бути взаємоввічливими до навколишнього світу!.. Для вас пояснення: старше покоління – перелякано біжить, з тремтінням, шукати в небі ракети та дрони; можу розповісти про солодкий, денний сон маленьких діток, які після цього реву перелякано трусяться і плачуть, а також, можна розповісти, як тільки-но проводили солдата «живим коридором» з квітів в останню дорогу додому, ще сльози на очах, і горе в душі, як ваші яструби літають, ревучи, незважаючи на ті квіти», – скаржиться один із дописувачів фейсбук-спільноти «Підслухано Звенигородка», пост якого підтримали близько 800 користувачів.
Втім, люди вважають, в ситуації, що склалася, винні не лише батьки, а й місцеве керівництво. «З огляду на гостроту проблеми міська влада давно мала б закрити центральну частину міста для проїзду мототранспорту. Але влада глуха, сліпа та імпотентна. Хоча премії за особливі заслуги не цураються собі нараховувати. Розбудіть депутатів – голос народу треба озвучувати у сесійній залі. Чи до виборів ще далеко?» – запитує Валерій Терещенко.
Інші додають, що проблема з мотоциклетним ревищем стосується не лише центру Звенигородки, а й окраїн та сіл громади, та дивуються, чому порушниками ПДР не займається поліція.
«А де ж наша славнозвісна поліція?.. Все місто це чує, а їм очевидно позакладало?» – запитує Любов Харитоненко.
«Вони зупиняють лиш тих, кого не бояться. Простеньких біднячків. Ці їм не по зубах», – прозвучало у відповідь…
Анатолій ГЕРАСИМЕНКО