На Звенигородщині розслідують обставини ДТП, в якій травмувалася пасажирка

17 квітня, близько 20:30 години, на у селі Багачівка Звенигородського району, водій автомобіля Honda Accord здійснив зіткнення зі автомобілем Renault Dokker.

Правоохоронці встановили, що 32-річний водій автомобіля Honda Accord не впорався із керуванням здійснив зіткнення із металевою огорожею, внаслідок чого виїхав на зустрічну смугу та здійснив зіткнення із автомобілем Renault Dokker.

Внаслідок ДТП 57-річна пасажирка автомобіля отримала травми, жінку госпіталізували до лікарні.

На кермувальника інспектори склали адмінпротокол за статтею 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

provce.ck.ua

Читайте також: У Тальному поліція затримала неповнолітніх за те, що вони запрошували тальнівчан на збори проти московських попів

Читайте нас також в Telegram!

19.04.2023 11:09
Переглядів: 1092
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.