На Звенигородщині попрощалися з військовими, які загинули в боях за Україну

Звенигородщина попрощалася із земляками-військовослужбовцями, які героїчно загинули у боротьбі з російськими окупантами. Віддали останню шану українським захисникам представники місцевої та районної влади, військові, волонтери, громадськість.
Мокрокалигірська громада попрощалася зі своїми земляками Максимом Майоровим та Миколою Завалієм.
🔹Старший солдат Майоров Максим Миколайович народився 23.05.1980 р. За час служби був навідником кулеметного взводу окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Загинув військовий 31 серпня 2022 року від отриманих поранень у результаті мінометного обстрілу на Донеччині.
🔹У с. Надвисся жителі Мокрокалигірської громади попрощалися із солдатом Завалієм Миколою Миколайовичем. Микола Завалій народився 13.09.1990 р. За час служби у ЗС України був оператором відділення протитанкових керованих ракет окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Загинув земляк 6 серпня 2022 року внаслідок артилерійського та мінометного обстрілу на Донеччині. Отримав поранення несумісні з життям.
Жителі Лисянської громади провели в останню путь захисника України – Володимира Трегуба.
🔹Трегуб Володимир Іванович народився 28.04. 1967 року в селищі Лисянка. Життя Героя обірвалося 29 серпня 2022 року при виконанні військового обов’язку на сході України внаслідок артилерійського обстрілу.
Катеринопільська територіальна громада провела в останню путь захисників – Євгена Свищо, Сергія Гаркавого та Віктора Товта.
🔹Свищо Євген Юрійович народився 03.07.1995 року в місті Виноградів на Закарпатті. Ще в юному віці він з родиною переїхав на постійне проживання до Катеринополя. У 2018 році був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, а з перших днів російського вторгнення на Україну без вагань став на захист цілісності та незалежності рідної країни. Проходив військову службу стрільцем-санітаром. Загинув Герой 31 серпня 2022 року на Миколаївщині, отримавши від артилерійського обстрілу множинні осколкові поранення, несумісні з життям.
🔹Гаркавий Сергій Вікторович народився 01.06.1984 року в селі Розсохуватка. Із перших днів російського вторгнення на українські землі Сергій став на захист рідної країни. Проходив військову службу старшим стрільцем мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону однієї з військових частин. Загинув боєць 13 вересня 2022 року від отриманих поранень несумісних із життям в результаті артилерійського обстрілу на Донеччині.
🔹У смт Катеринопіль жителі громади провели в останню путь Товта Віктора Карольовича. Віктор Товт народився 27.05.1969 року в селищі Катеринопіль. У березні цьогоріч військовий був мобілізований до лав Збройних Сил України. Загинув боєць 11 вересня на Харківщині, де під час артилерійського обстрілу отримав поранення несумісні з життям.
Тальнівська громада попрощалася із захисниками-уродженцями Тальнівщини – Русланом Маленком та Русланом Гайдаєнком.
🔹Маленко Руслан Петрович народився у 1975 році у с. Тальянках. У 2014 році брав участь у антитерористичній операції. Із серпня цього року обороняв кордони на сході нашої держави. Загинув військовий 30 серпня 2022 року у результаті ворожого ракетного обстрілу на Донеччині.
🔹Гайдаєнко Руслан Іванович народився 19 січня 1987 року у м. Тальне. На захист Батьківщини став у 2019 році, був бойовим медиком механізованої бригади ім. Чорних Запорожців. Загинув земляк 1 вересня 2022 року від отриманих поранень, несумісних з життям, у результаті мінометного обстрілу на Донеччині.
Жителі Шполянської громади віддали останню шану Героям Анатолію Муковозу, Івану Лавриченку та Анатолію Кучерявому.
🔹Муковоз Анатолій Миколайович народився 09.11.1974 року на Шполянщині. За військовим званням був командиром взводу окремого стрілецького батальйону. Виконуючи бойові завдання на сході держави, а саме на Донеччині, 30 серпня 2022 року воїн загинув.
🔹Лавриченко Іван Анатолійович народився 01.08.1980 року у с. Іскрене. За час проходження служби був старшим навідником самохідного артилерійського дивізіону. Загинув воїн 7 вересня 2022 року внаслідок артилерійського обстрілу на Харківщині.
🔹Кучерявий Анатолій Анатолійович, уродженець села Водяне, народився 24.04.1989 року. Мав військове звання старший солдат штурмового взводу, батальйону «Айдар». Загинув воїн Збройних Сил України 04 вересня 2022 року на Донеччині, захищаючи від ворога східний фронт рідної держави.
Звенигородська громада попрощалася із полеглим за Україну захисником-Героєм Іваном Рибачуком.
🔹Рибачук Іван Валерійович народився 05.07.1986 р. На початку повномасштабної війни росії проти України Іван був мобілізований до лав Збройних Сил України. Молодший сержант був командиром розвідувального відділення окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Загинув 11 вересня під час виконання службових обов’язків на Харківщині.
Жителі Ватутінської громади провели в останню путь Героїв – Олександра Поповича та Іллю Рибальченка.
🔹Попович Олександр Олександрович народився 27.04.1980 року у с. Юрківка. Відслужив строкову службу в Збройних Силах України. Життя Олександра обірвалося 8 вересня 2022 року внаслідок ворожого танкового обстрілу на Донеччині.
🔹Рибальченко Ілля Валерійович народився 09.01.2000 р. У червні цьогоріч підписав контракт та пішов захищати країну від ворожої навали. Служив стрільцем у мотопіхотних військах. Загинув воїн 13 вересня під час танкового та артилерійського обстрілу на Херсонщині, отримавши поранення, несумісні з життям.
У Вільшанській громаді попрощалися із полеглим воїном Віталієм Лісановим.
🔹Віталій Васильович Лісанов народився 06.12.1986 року у с. Петрики. У квітні Віталія було мобілізовано і він разом з побратимами у складі штурмового відділення окремого полку спеціального призначення «Азов» став на захист рідної землі. Загинув воїн 18 вересня 2022 року, отримавши численні поранення несумісні з життям, під час артилерійського обстрілу на Донеччині.
Схиляємо голови у жалобі за Героями. Світлі спогади про них збережуться в наших серцях. Пам’ятатимемо їх як відважних героїв і вірних синів України.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна й світла пам’ять нашим землякам! Слава захисникам України!
23.09.2022 15:00
Переглядів: 1182
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.