На Звенигородщині попрощалися із захисниками України, які загинули у російсько-українській війні

Протягом тижня, що минає, на території Звенигородського району попрощалися із 6 захисниками України, які віддали своє життя, обороняючи нашу державу.
Водяницька територіальна громада цього тижня попрощалася із двома воїнами, які боронили нашу державу від російських агресорів, – Леонідом Чеботарем та Миколою Степаненком.
🇺🇦 26 березня у с. Кобиляки Водяницької ТГ провели в останню путь морського піхотинця, який проходив строкову службу у ЗСУ, Чеботаря Леоніда Ігоровича.
Леонід народився 22 червня 2002 р. на Миколаївщині, у Кривоозерському районі. Загинув 18 березня 2022 року у місті Миколаїв. Поховали героя у с. Кобиляки.
🇺🇦 30 березня у с. Озірна попрощалися із 50-річним штаб-сержантом Степаненком Миколою Петровичем. Микола Степаненко народився 31 січня 1972 року. Загинув 18 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Мощун на Київщині. У героя залишилися батьки, дружина та неповнолітній син.
🇺🇦 27 березня жителі Вільшанської територіальної громади провели в останню путь 25-річного старшого матроса Моргуна Артура Анатолійовича. Артур Моргун народився 19 вересня 1996 року у с. Сегединці. Загинув 18 березня 2022 р. в результаті бомбардування м. Миколаїв російською авіацією. Поховали героя у рідному селі Сегединці.
🇺🇦 Жителі Шполянщини протягом тижня, що минає, віддали шану земляку – Євгенію Станіславовичу Лисенку. 28 березня провели в останню путь 26-річного солдата, який загинув 25 березня 2022 року внаслідок мінно-вибухової травми в районі н.п. Верхньопілля (Малюнкове) Харківської області. У липні цьогоріч герою виповнилося би 27 років.
🇺🇦 У Тальнівській територіальній громаді 29 березня відбулася церемонія прощання із захисником нашої держави – старшим сержантом Куліковим Денисом Дмитровичем. Хлопець народився 7 жовтня 2001 року. Загинув 14 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Мощун, що на Київщині. Поховали героя у селі Майданецьке.
🇺🇦 31 березня у с. Юркове Шевченківської ТГ попрощалися із захисником України, земляком Харченком Романом В’ячеславовичем. Роман Харченко народився 14 жовтня 1999 року. Загинув 14 березня 2022 року в районі населеного пункту Мощун на Київщині унаслідок артбстрілу.
Віддати шану та попрощатися з Героями прийшли сотні людей: рідні, друзі, побратими, військовослужбовці, керівництво району та односельчани.
🥀 Трагічні події російсько-української війни, яку розпочала російська федерація, передчасно обірвали молоді долі. Захисники України віддали свої життя за мир у нашій державі, за спокій у нашому домі, за наше майбутнє!
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героїв. Світлий, добрий спомин про звитяжних захисників України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах бойових побратимів, родичів і земляків!
Не забудемо! Не пробачемо!
03.04.2022 16:36
Переглядів: 6842
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.