На Звенигородщині попрощались із Героєм, уродженцем Луганщини

21 жовтня у Багачевому на Звенигородщині попрощались із полеглим на війні військовослужбовцем Германом Валерійовичем Барміном.

Як інформують у міськраді Багачевого, його життя обірвалось 14 жовтня 2025 року під час виконання службових обов’язків біля населеного пункту Селезнівка Краматорського району Донецької області.

Народився Герман Валерійович 20 квітня 1980 року в місті Луганськ. У Багачевому (тоді Ватутіному) проживала його бабуся Журавльова Валентина Павлівна, у якої він проводив всі канікули. А коли батьки вийшли на заслужений відпочинок, вся родина переїхала сюди ж на постійне місце проживання.

У 1999 році Герман закінчив Луганське професійно-технічне училище №17, де здобув професію пекар-тістоміс. Працював у Багачевому на хлібзаводі, після скорочення виконував громадські роботи від центру зайнятості, а згодом працював на будівницві.

Призвали на службу Германа Валерійовича у травні 2024 року. Пройшовши базову військову підготовку у навчальному центрі, був направлений у військову частину для виконання заходів по захисту держави від окупантів. Служив солдатом резерву роти резерву особового складу.

Прощання із полеглим захисником відбулось у Багачевому на Алеї Слави.

Поховали Германа з усіма військовими почестями на Алеї Героїв.

Вічна шана та слава Захиснику Вітчизни! Щирі співчуття рідним!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Тальне тримає тил: допомога захисникам без вихідних

Читайте нас також в Telegram!

22.10.2025 10:09
Переглядів: 78
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.