На Звенигородщині оголошено надзвичайну ситуацію - Вісті Черкащини

На Звенигородщині оголошено надзвичайну ситуацію

Сьогодні з 10.00 у зв’язку зі складними погодними умовами оголошено надзвичайну ситуацію, – повідомляє завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Сергій Палій.

Внаслідок снігопаду частково припинено транспортне сполучення на автомобільних дорогах, частково або повністю знеструмлено 10 населених пунктів району. На ліквідації наслідків негоди задіяно більше 70 одиниць техніки підприємств району всіх форм власності.

Просимо громадян із розумінням поставитися до ситуації, що склалася, адже за останню добу випало опадів більше середньомісячної норми.

По даних метеостанції Звенигородка на 8 годину ранку вже випало 32.2мм опадів, що складає 291% від декадної норми ( 11мм) та вважається стихійним гідрометеорологічним явищем. На 14 год ще випало 20.4 мм, разом це становить 126% від місячної норми (42мм), висота снігового покриву досягла 50см. За прогнозом негода збережеться на Черкащині і ввечері 18 січня, вночі та у першій половині дня 19 січня. Тому у цей період очікується цілий комплекс небезпечних явищ – сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

19.01.2018 00:14
Переглядів: 1427
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.