Мати захисника зі Звенигородщини просить зібрати 300 тисяч на авто для військових, що обороняють Бахмут
Місто Бахмут далеко від Звенигородщини. Але разом з тим – поруч, адже там у кривавому герці з росіянами нині воюють наші земляки, у тому числі й мешканці Водяницької громади, що на Черкащині, наші сини та дочки. Всі ми за них хвилюємось, переживаємо, але найбільше, звісно, – матері. Аби хоч чимось допомогти нашим мужнім Героям, одна із мам оголосила збір на авто, вкрай необхідне оборонцям.
«Звертаюсь до небайдужих людей. Мій син, житель села Чижівка, захищає нашу Україну в найбільш запеклих боях у місті Бахмут. Його бригада дуже потребує авто для виконання бойових завдань. Таке вже знайшли, але потрібно зібрати 300 тисяч гривень», – пише пані Леся та закликає усіх приєднатись до збору.
Тож давайте вчергове згуртуємось, адже кожна гривня трансформується в броню для наших Героїв, дає їм більше захисту й більше можливостей.
Ощадбанк: 4790 7299 4756 5362.
ОТП Банк: 5168 8777 0488 3600.
Разом вистоїмо!
Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Читайте також: Чи дійдуть перевірки СБУ до московських церков у Тальному та Катеринополі