Ліцеїсти з батьківщини Шевченка відвідали Звенигородський музей

19 березня учні 8-11 класів Моринського ліцею імені Т.Г.Шевченка разом з класними керівниками здійснили експрес-екскурсію «Мандрівка краєм», відвідавши Звенигородський краєзнавчий музей.

«Щоб краще пізнати культуру наших пращурів та долучитися до традицій нашого народу, учні та вчителі пройшли музейними залами, ознайомились з унікальними експонатами, поспілкувались.

Щира подяка працівникам музею та особливо креативному екскурсоводу Олені Миколаївні за емоційну та захопоюючу розповідь. Адже кожен зал подарував присутнім нові знання про рідний край та збагатив культурний рівень учнів. Цікаво було доторкнутися і до життєвого шляху видатного земляка Агатангела Кримського.

Приємно, що зустрічали нас як нащадків великого Тараса з «найекскурсійнішого» краю, землі, де народився й зріс Т.Г.Шевченко, намагаючись зацікавити та здивувати», – інформує педагогиня Олеся Педан.

Варто зауважити, що екскурсії, зустрічі з відомими людьми, уроки на свіжому повітрі – це те, що залишається в пам’яті учнів надовго. На таких заняттях краще запам’ятовується матеріал, можна більше дізнатися, розширити кругозір та збагатитися новими знаннями й враженнями. Респект педагогам, що не перетворюють навчання на сіру буденність, а шукають способи урізноманітнити та збагатити навчальний процес.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: 8-річній школярці Олександрі із Тального потрібна допомога на операцію

Читайте нас також в Telegram!

20.03.2024 09:59
Переглядів: 874
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.