Чи готуватимуть сироварів та маслоробів у Звенигородці?

Останнім часом у Звенигородці на Черкащині ширилися чутки, що місцеве училище більше не набиратиме учнів на спеціальність «Сировар. Маслороб». Люди обурювалися. Адже вважають ці напрямки виробництва перспективними й надзвичайно важливими.

Адміністрація державного навчального закладу «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» на своїй сторінці у фейсбук надала широкі роз’яснення з даного приводу. Суть яких можна коротко передати так.

Нині заклад працює та буде працювати у звичному режимі.

За професією «Сировар. Маслороб» у ньому навчається 64 особи.

В подальшому ж цю спеціалізацію планують розширити. «Час вимагає підійти до цього питання з практичної сторони. А саме: розліцензувати інтегровану професію «Сировар. Маслороб» та утворити моно професії «Сировар» та «Маслороб»… Заплановано цілий ряд заходів щодо модернізації даного напрямку. Всі ці заходи вимагають часу. Тому на 2023-2024 навчальний рік набір здобувачів освіти за професією «Сировар. Маслороб» здійснюватись не буде, а буде здійснюватися набір на наступний 2024-2025 навчальний рік. А професія ЖИЛА та буде ЖИТИ», – пояснили в закладі.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: «Били по п’ятках та інших частинах тіла»: житель Тального розповів про катування у поліції

Читайте нас також в Telegram!

06.06.2023 14:35
Переглядів: 2116
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.