Чоловіку погрожували пістолетом, аби відібрати навушники та телефон

Інцидент стався у Ватутіному на березі річки “Шполка”. Двоє черкащан погрожували місцевому жителю пневматичним пістолетом заради навушників, телефону та грошей, повідомляють на сайті 18000.com.ua.

Згідно із вироком, зловмисники зустріли потерпілого на березі річки. Чоловік знав одного із нападників. Вони буцімто почали цікавитися його навушниками, музикою та наявністю при собі коштів, опісля почали вимагати їх віддати. Аби “стимулювати” потерпілого, погрожували прострелити коліно пістолетом, який виявився пневматичним. Коли ж чоловік почав опиратися, застосували фізичну силу: повалили на землю та почали бити, вдаривши пістолетом у праве вухо.

Завдавши чоловікові легких тілесних ушкоджень, зловмисники заволоділи його навушниками за 38 гривень, мобільним телефоном за 1933 гривні та наявними коштами у сумі 475 гривень.

У суді злочин було кваліфіковано як грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 186 КК України).

Свою провину чоловіки визнали в повному обсязі та просили суворо їх не карати.

Суд ухвалив призначити їм покарання у виді позбавлення волі строком 4 роки 6 місяців та на підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного судом покарання, якщо вони протягом двохрічного іспитового строку не вчинять нового злочину і виконають покладені судом обов’язки: періодично з’являтися до органу пробації для реєстрації та повідомляти органи пробації про зміну місця проживання та роботи.

Нагадаємо : Поліція затримала злочинця, який пограбував жінку у Ватутіному

11.09.2019 16:22
Переглядів: 1027
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.