Черкащанин незаконно отримав 1,9 млн гривень за вироблену сонячними панелями електроенергію
Жителя Звенигородщини викрили на незаконному отриманні компенсації від держави за вироблену сонячними батареями електроенергію.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
За інформацією слідства, чоловік підробив документи щодо існування у власності п’яти домоволодінь. Уклав договори на продаж виробленої електроенергії компанії-постачальнику, яка забезпечувала споживачів.
Фактично частина сонячних батарей була встановлена на території промислового об’єкта, а інша частина – на території помешкання підозрюваного. Така схема дала змогу чоловікові одержувати компенсацію від держави за електроенергію, вироблену з допомогою альтернативних джерел, за збільшеним тарифом.
За період своєї діяльності черкащанин незаконно заволодів бюджетними коштами – 1,9 млн грн.
Місцевому жителю повідомили про підозру за фактом шахрайства (ч. 4 ст. 190 КК України). Йому загрожує позбавлення волі від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
Читайте також: Повернули плащаниці та обігрівач: московський патріархат зі скандалом і грабунком покинув церкву у Вишнополі