«Хочеш щось робити – роби, а не тільки мрій»: мешканка Звенигородщини розповіла про свої численні хобі

Є люди, які понад усе бояться змінювати своє усталене життя, бояться будь-яких змін. А є такі, хто в постійному пошуку, розвитку. Саме так почувається Ніна Главацька з Озірної, що на Черкащині. За фахом бухгалтер, з великим стажем, досвідом, мала стабільну роботу, яка їй подобалася, але в якийсь момент жінка вирішила кардинально змінити діяльність: своє хобі (кондитерські вироби) перетворила на власну справу. У 2019-му розрахувалась і почала працювати на себе. Спершу займалась виготовленням тортів, потім, з 2020-го, захопилась зефіром. «Я така людина, яка постійно прагне вивчати щось нове. В’язала, вишивала, ліпила з тіста, зараз розмальовую пряники, роблю торти, цукрові вироби, квіти, зефір. Як тільки досягаю в чомусь майстерності, втрачаю інтерес. От тільки на кондитерці затрималась, бо вона надзвичайно багатогранна, тут постійно з’являються нові технології, які хочеться опанувати, це надзвичайно мобільна галузь», – запевняє.

Життєве кредо Ніни: «Варто спробувати!» У неї навіть є спеціальна дошка, куди вона фіксує свої бажання. І не просто записує, а реалізовує! «Не розумію людей, які довгий час про щось мріють, але нічого не роблять задля досягнення. Хочеш щось робити – роби, а не тільки мрій чи розповідай», – зауважує жінка.

Останнє захоплення Главацької – зефірні букети. Вони не лише гарні, а й надзвичайно смачні. Як у класика: «красиве і корисне». Не секрет, що домашній зефір смачніший від магазинного. В його складі виключно натуральні інгредієнти: цукор, агар-агар, фруктове пюре, яєчний білок. Головне в технології виготовлення, як розповідає Ніна, – максимальна швидкість, адже зефірна основа швидко стабілізується. На все про все – 30 хвилин. Фруктові пюре жінка заготовляє зі свого саду. Власноруч вирощує яблука, смородину, малину,ожину, абрикоси, сливи, дині, полуниці, суниці. Тож її зефір – особливо вітамінізований.

Має Ніна також інші захоплення. Поміж них – розведення породистих такс. «Думала, що люблю котів, але, коли завела собак, зрозуміла, що собак люблю більше. Це такий позитив! Стрес, втому своїм веселим гавкотом та облизуванням моментально знімають. Справжні антидепресанти!» – розповідає про двох своїх улюбленець наша героїня.

Уміє Ніна також стригти та фарбувати волосся. Задля того, щоб привести себе до ладу, їй не потрібно шукати дорогий салон. Усе сама зробить. Сільські жінки універсальні! Вспівають: і на городі, і в хаті, ще й зачіску собі зробити!

Крім того, Ніна обожнює збирати гриби. Збирає їх від ранньої весни до пізньої осені. Найбільше любить лисички. «Я не так люблю їсти гриби, як збирати. Зазвичай роздаю друзям та знайомим. Головне в тихому полюванні – сам процес», – каже.

Завдяки такій кількості захоплень Ніна практично непідвладна депресіям. Ця модна болячка обходить її десятою дорогою, бо тільки наважиться напасти, як жінка вже за роботою: пече, варить, в’яже, збирає гриби або ж займається ремонтом у хаті. «Тільки відчуваю, що наближається депресія, – виношу стіни», – жартує Главацька. А по факту: це ще одне її хобі – робити ремонт. «Коли всі сиділи на карантині під час пандемії коронавірусу, я соняхами з хмарами розмальовувала ворота з внутрішньої сторони. Вийшло, можливо, недосконало, але настрій підіймає», – каже.

Як бачимо, рух – це життя. Не варто зациклюватись. Ми приходимо в світ, аби розвиватися. Тож творімо, дерзаймо!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Ми дуже вдячні за таку підтримку: у Тальному вимушені переселенці отримали допомогу

Читайте нас також в Telegram!

08.03.2023 10:46
Переглядів: 3967
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.