”Знаєте кого б не пропонував Юрченко, навіть самого золотого,опозиційна більшість не підтримає”

У понеділок, 27 лютого, відбулася друга частина третьої сесії Тальнівської міської ради. Депутати переносили два кадрових питання, а розглянули шість основних питань та інформацію заступника міського голови Віталія Марченка.

Цього разу бажаючих подивитися на обранців прийшло небагато. Глядачі поводили себе чемно, окрім декількох неврівноважених жіночок, які постійно відвідують мітинги, організовані вчорашніми регіоналами.

Перший конфлікт між депутатською більшістю і міським головою розгорівся уже при прийнятті порядку денного. Керівник депутатської групи “За добробут Тальнівщини” Олександр Гижко поцікавився, чи можна на одній і тій же сесії голосувати за “групи самоокупності музичної школи”. Непорозуміння уладнал,и з’ясувавши, що попередній раз рішення щодо цього питання не ухвалили, а лише відправили на доопрацювання в комісії міської ради.

Майже всі питання, які не стосувалися кадрових призначень, депутати проголосували одноголосно.

“Шановні депутати, на посаду заступника міського голови вношу кандидатуру Мороз Оксани Вадимівни, – звертається міський голова Олексій Юрченко. – Цю людину більшість із вас знає. Вносячи її кандидатуру, я максимально прислухався до побажань депутатів. Вона місцева, професіонал у фінансовій і юридичній сферах. Безпартійна. У корупції помічена не була”.

Оксана Мороз виходить до мікрофона. Розповідає про освіту і роботу. Запитань до неї у депутатів нема. Міський голова ставить її кандидатуру на голосування.

Участь у голосуванні беруть 25 депутатів і міський голова. Із них: “За” – 12, “утримались” – 14. Рішення не прийняте.

Переходять до питання призначення керуючого апаратом міської ради. Міський голова пропонує на цю посаду працівника міської ради із десятирічним стажем АльонуБелінську. Вона зараз на цій посаді тимчасово виконує обов’язки.

До неї теж у депутатів запитань нема. За кандидатуру Белінської голосують 10 – “за”, 9 – “проти”, “утримались” – 7. Рішення не прийняте.

У різному депутати взяли до відома інформацію про утворення фракції ВО “Свобода”, до якої ввійшли 2 депутати. А також заслухали інформацію заступника міського голови Віталія Марченка про стан справ у житлово-комунальному секторі та плани щодо вдосконалення роботи у цьому напрямку.

Після сесії депутатита їхні прихильники не розходяться. Обговорюють:

“Знаєте кого б не пропонував Юрченко, навіть самого золотого,опозиційна більшість не підтримає”, – каже один.

“Бо ці посади вони пообіцяли іншим людям. Чув, що на заступника у групі “За добробут Тальнівщини” хочуть “афганця” Олександра Маринченка, а керуючою апаратом бачать помічник-консультант депутата обласної ради Анатолія Підгорного Ольгу Котенко”.

Олег ШАТАЙЛО

27.02.2017 17:27
Переглядів: 956
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.