Жителя Тального впіймали на гарячому: викидав сміття у лісосмугу

фото тематичне

У вівторок, близько полудня, адміністраторка одного з сіл Тальнівщини, уздріла таку картину: на під’їзді в село, минаючи вказівник «Павлівка Перша», якраз біля того місця, де недавно був блок-пост, зупинилася дорога автівка. Водій вийшов з салону й відкрив капот. А пасажир вийняв мішок з багажника і поніс у лісосмугу.

– Що в тому мішку, мені невідомо. Ми саме в цей час з моїми працівниками Дмитром Савченком та Лесею Овчарук садили уздовж дороги саджанці горіха. Нам їм люб’язно надав тальнівець Дмитро Зубрицький. А тут таке, – розповідає адміністраторка Наталія Слободяник.

Свідком цього ганебного вчинку став лісничий Радислав Безкровний, що проїжджав поруч. Чоловік каже, що не звернув увагу на порушників: стоїть собі машина на обочині, та й усе. Але адміністраторка завернула назад, попросила з’ясувати. Горе-господарем, який зібрав сміття з двору і вирішив викинути у посадку, виявився уродженець села Павлівка Перша Володимир Дунаєнко. Чоловік живе в Тальному, працює в газовому господарстві. У селі у нього є батьківська хата, отож, їдучи туди, вирішив мішок зі сміттям прихопити. Зрозуміло, що у списках абонентів ПрАТ «Комунальник» його прізвища немає. Для чого платити, якщо можна вивезти у лісосмугу. І за це нічого не буде – навіть копійчаного штрафу.

А як же совість? Вона спить міцним сном. І байдуже їй, що інші трудяться, стараються, прибирають, висаджують дерева.

– Так обідно стало, що не можу вам передати. Ми з ранньої весни прибираємо, гребемо, білимо, визбируємо навіть камінчики, пляшки, щоб косу не побити. Напередодні висадили кілька десятків саджанців горіха: воду відрами в руках носили аж від школи. До нас долучилася бібліотекарка Галина Довжук. Наробилися добряче. І тут, у нас на очах, за кілька метрів цей «господар» поніс сміття у лісосмугу. Я не впевнена, що він його не викине в другому місці. Додому точно не повезе, – переконана жінка.

Олександр Карман, спеціаліст І категорії з питань благоустрою, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій Тальнівської міської ради, каже, що про випадок знає, та вплинути на порушника не має важелів, адже на нього не було складено навіть протоколу. Отож, залишається сподіватися тільки на совість.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Фотофакт

Читайте нас також в Telegram!

13.05.2022 13:08
Переглядів: 1938
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.