Завідувачка дитячого відділення лікарні пішла у депутати, аби відстояти медицину на Тальнівщині

Депутат громади

У рубриці «Депутат громади» сьогодні розмовляємо з Олександрою Михайлівною Назарук, депутаткою міської територіальної громади від політичної партії «Європейська Солідарність».
Довідка: народилася 1963 року у селі Старі Кривотули на Івано-Франківщині. Закінчила місцеву школу та вступила до Вінницького медичного інституту. Після інтернатури приїхала на Тальніщину. Спочатку працювала педіатром у с. Заліське, через деякий час перевелася у Тальнівську ЦРЛ. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Педіатрія». 23 роки завідує дитячим відділенням Тальнівської лікарні. Дуже сумлінно ставиться до своїх службових обов’язків, користується авторитетом у колективі. Її обрали головою Профспілки працівників охорони здоров’я КНП Тальнівська багатопрофільна лікарня. Була депутатом районної ради кількох скликань. Депутатка міської територіальної громади 8-го скликання, член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту. Зворотній зв’язок: тел.0980030670.
– Олександро Михайлівно, Ви балотувалися від ПП «Європейська Солідарність». Чому саме від цієї політичної сили?
– Тому що я була в цій партії. Як то кажуть: «Коней на переправі не міняють». Один із пріоритетів цієї партії – продовжити захист мови та культурних надбань. Врешті-решт, партія сприяє «моді на Україну й українське в світі», що мала б стати в результаті активності українських експортерів, підтримки української діаспори, а також за умови втілення локальних і національних культурних проєктів і розвитку місцевої інфраструктури. Мрію, щоб кожен українець гордився своєю національністю.
– Яка Ваша думка щодо нової реформи децентралізації?
– Для мене децентралізація є важливою стратегічною реформою. Це не просто реформа, яка технічно змінює розподіл певних компетенцій чи повноважень. Для мене це реформа, яка змінює мислення та менталітет. Важливо, щоб громадяни самі брали на себе відповідальність, а не чекали, поки хтось зверху її візьме. Цьому можна навчитися якраз на місцевому рівні. Головне завдання реформи – створити дієві громади, які спроможні вирішувати свої проблеми. Але не всі ще розуміють цю реформу, не всі бачать у ній успіх. Для пересічного громадянина це важко сприйняти, сільським мешканцям важко змиритись з тим, що немає сільських голів у кожному селі. Але я вважаю, що це проблема перехідного періоду. Будь-які нововведення не проходять безболісно, але я вірю, що все буде добре. Чому ми, медики пішли в депутати? Для того, щоб відстояти медицину на Тальнівщині. Ми будемо доказувати, переконувати, що медицину треба розвивати, підтримувати. І дуже добре, що до нас дослухаються і допомагають.
– Якими бачите шляхи розвитку Тальнівської громади?
– Найперше, що потрібно показати всім, не тільки в місті, а у селах, що у громаді є господар. Кругом має бути порядок. Треба все показувати на справах, а не на словах, треба працювати, притягувати інвесторів в громаду і розвивати економіку. А також, дуже важливо, щоб громада мала гарний вигляд, милувала око нашим жителям. Це елементарні квітники, урни, зони відпочинку, зелені насадження.

Катерина КІХТЕНКО

18.03.2021 11:46
Переглядів: 2021
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.