За тиждень Великдень! - Вісті Черкащини

За тиждень Великдень!

Шановні жителі громади! Традиційно у Вербну неділю православні християни з самого ранку попрямують до храмів та церков, де освячуватимуть гілочки верби, заготовлені в переддень свята Входу Господнього в Єрусалим. Цьогоріч це велике свято припадає на 25 квітня – рівно за тиждень до Великодня. Тож нехай у серці кожного з нас оселиться радість воскресіння, любов та добро, нехай повниться кожна домівка дитячим сміхом та достатком, а на столі завжди буде хліб та сіль. Хай у душі звучить мелодія щастя, бо вже зовсім скоро цей світ, як і тисячі літ тому, облетить звістка про Христове воскресіння.
Хочеться, аби наші діти зростали в молитві і з Богом. Бо тільки Він дав нам надію та шанс на спасіння та життя вічне. Бажаю усім – від малого до великого – Божої благодаті та ласки! А Матір Божа нехай шле Вам добре здоров’я, силу та наснагу творити добро, сіяти зерна, що проростуть і дадуть гарний врожай. Нехай Господь стане Вашим щитом і посохом, хай веде Вас стежками любові та мудрості.
Напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим хочеться, аби кожен з нас навчився цінувати мирне життя, а повага до живих та пам’ять про тих, хто поклав своє життя за Україну та нас з Вами, не згасала ніколи.
Тож у неділю візьмімо вербові гілочки та зі світлим почуттям щирої радості побажаймо один одному миру, добробуту та злагоди зі словами: «Не я б’ю – верба б’є. За тиждень Великдень».

З повагою депутат Черкаської обласної ради Ігор Новицький

25.04.2021 08:00
Переглядів: 375
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.