За благоустрій у Тальному тепер відповідатиме КП «Ритуал» - Вісті Черкащини

За благоустрій у Тальному тепер відповідатиме КП «Ритуал»

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради передав всі об’єкти благоустрою, майно, основні засоби, кошти і персонал у господарське відання комунальному підприємству «Ритуал», керівником якого є Юрій Поліщук. Тепер КП «Ритуал» буде надавати не тільки такі послуги, як організацію та проведення поховання, а й буде відповідальний за ремонт та прибирання автобусних зупинок, пам’ятників, парків, мостів, тротуарів, дитячих майданчиків і ще багато іншого, за що раніше ніс відповідальність виконавчий комітет міськради. Таке рішення було прийняте на засіданні сесії Тальнівської міської ради у зв’язку із розширенням штату КП «Ритуал» та роботи в ньому більшої частини працівників сектору з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства задля забезпечення утримання, обслуговування та більш ефективного використання комунального майна Тальнівської ОТГ. Готель КП «Гірський Тікич» та КП «Наш дім», яке займалось обслуговуванням багатоквартирних будинків і житлово-комунальними послугами, тепер також на балансі КП «Ритуал». Юрис-консульт Тальнівської міської ради Володимир Володін каже: «До цього частина першого та третій поверхи у приміщенні за адресою Соборна 30б, тобто готель, були на балансі КП «Гірський Тікич» для ведення готельного бізнесу, а тепер, коли вони передані КП «Ритуал» гість готелю, отримує підтверджуючий документ, що він перебував у готелі комунального підприємства «Ритуал». Не обов’язково було розпочинати процес припинення діяльності КП «Гірський Тікич» і КП «Наш дім». Кращим рішенням було б передати працівників і все що знаходилось в господарському відданні і не припиняти діяльність цих підприємств, а потім їх просто ліквідувати. Наразі приймають рішення про перейменування КП «Ритуал» на КП «Тальне. Сервіс», що мало б бути першим кроком, але цей процес може тягнутися роками», – пояснює. Містяни жартують, буцімто «кімнати в готелі радянського стилю і так були похмурі, а тепер і назва підходяща».

Натомість вуличне освітлення та утримання доріг залишилось за виконкомом Тальнівської міської ради. Тобто прибирати дороги тепер немає кому, бо всі двірники тепер входять до штату КП «Ритуал», на яких лежить зобов’язання прибирати тільки тротуари та узбіччя. За словами заступника голови міської ради Олександра Маринченка передати утримання доріг у КП «Ритуал» виконком не може, бо тоді вони автоматично передають їм і ремонт доріг, а це для комунального підприємства не підйомна ноша. Тобто, або залишаємось без метених вулиць, або треба наймати двірників з КП «Ритуал».

3 серпня на позачерговій 60-ій сесії Тальнівської міської ради депутатський корпус затвердив акти приймання – передачі основних засобів та окремо визначеного комунального майна з балансу виконкому міської ради на баланс КП «Ритуал».

Катерина КІХТЕНКО

13.08.2020 11:28
Переглядів: 1150
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.