З якого особливого матеріалу виготовляє надзвичайно реалістичні букети тальнівчанка Любов Рябошабко - Вісті Черкащини

З якого особливого матеріалу виготовляє надзвичайно реалістичні букети тальнівчанка Любов Рябошабко

Відразу й не скажеш, що барвисті букети троянд, ніжних лілій та тендітних орхідеї, різнокольорових тюльпанів, то звичайне декоративне мило. Ви, напевно, вже чули про таке чи, може, замовляли комусь на подарунок. Адже цей вид хенд-мейду набуває останнім часом стрімкої популярності. Чого тільки не роблять з мила – фантазія безмежна. Та найбільш привабливо і реалістично виглядають квіти. За їх виготовлення зовсім нещодавно взялася тальнівчанка Люба Рябошабко. Хобі це, зізнається, з’явилося несподівано, побачила в інтернеті, захотіла спробувати. Купила весь набір, необхідний для миловаріння, інгредієнти, форми. І вперед! Звичайно, в допомогу були онлайн-уроки та курси, які без проблем можна знайти в мережі. З однією майстринею у Люби зав’язалися дружні стосунки, вона весь час дає поради, консультує.

Мило варить Люба трохи більше пів року. Проте за цей короткий час отримала багато позитивних відгуків від вдячних клієнтів. Таке мило купують в основному на подарунки до свят, на день народження. Своїх рідних та знайомих жінка теж порадувала кошиками з пахучими квітами з мила. Та користуватися такою красою вони не спішать, мовляв, нехай стоїть, пахне та милує око.

Займатися миловарінням Люба любить, коли вдома немає нікого, бо це справжній творчий процес, який вимагає концентрації уваги та енергії. Жінка працює на хлібозаводі, тому в другій половині дня, коли чоловік на роботі а сини в школі, перетворює кухню власної квартири на майстерню з миловаріння. Все починається з мильної основи, яку на паровій бані треба розтопити, потім додати гліцерин, ефірні олії та колір. Готову заготовку виливає у форму. Аби квітка була максимально натуральною, доводиться  користуватися піпеткою. Та найцікавішим є етап збору квітів у букет. Для цього Люба купує корзинки, різноманітні елементи декору (в основному листочки) і формує композицію. На завершення за допомогою фена, обтягує її у термоплівку. У миловарінні, каже, досвід здобувається ціною власних помилок та проб.

На запитання «Чи покриваються витрати?» жінка відповідає, що прибутку поки що не бачить, все, що заробляє, вкладає в розвиток: «Це так само, як дівчата нігті починають робити – поки не окуплять всі витрати, заробітку не мають. Та й це не головне, адже миловаріння для мене – улюблене хобі, справа для душі».

Ліна ЯЛОВСЬКА

02.03.2021 09:00
Переглядів: 713
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.