Євгеній Безталанний закликає забути про партійну належність та допомогти лікарні - Вісті Черкащини

Євгеній Безталанний закликає забути про партійну належність та допомогти лікарні

З початку жовтня кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19 в Україні – вже більше чверть мільйона. Стрімко зростає їх кількість і на Тальнівщині. Так, на 12 жовтня у Тальнівській районній лікарні перебуває 9 ковідних хворих. Про це повідомив телефоном головний лікар закладу Олег Солодько, який сам нещодавно переніс хворобу. Він повідомив, що Тальнівська районна лікарня визначена для госпіталізації та лікування пацієнтів з коронавірусом. Це означає, що вона відповідає повністю умовам надання послуг – зокрема має апарати ШВЛ, кисневі концентратори та бригади лікарів, серед них – анестезіологи. Залишилися певні формальні процедури і Тальнівська ЦРЛ підпише договір про надання даної послуги з Національною службою здоров’я України. Проте це не означає, що в той же момент на оплату послуг надійде фінансове забезпечення: як на необхідні лікарські засоби для пацієнтів, так і на здійснення додаткових доплат медикам у розмірі до 300%. На сьогодні хворі безкоштовно забезпечуються лише шприцами, системами та деякими препаратами, наприклад, гормонами. Проте найдорожчі ліки – антибіотики – вони змушені купувати самостійно. Відверто кажучи, вони не кожному по карману. Зі слів головного лікаря, засобами медичного захисту персонал на даний момент забезпечений стовідсотково. Проте вже через місяць, у разі, якщо НСЗУ не перерахує гроші, засоби захисту також закінчаться.
Залишатися байдужими до проблем лікувального закладу та земляків, що опинилися у скрутному становищі, неприпустимо. Адже ми знаємо, наскільки підступний вірус і скільки життів він забрав у всьому світі. Тому кандидат на голову ОТГ від політичної партії «Слуга Народу» Євгеній Безталанний звернувся до підприємців, фермерів, сільгоспвиробників, небайдужих людей із закликом у цей складний час забути про свою партійну належність, рейтинги і політичні амбіції та об’єднатися, щоб стати по-справжньому однією сім’єю, члени якої готові надавати допомогу один одному. Він оголосив про збір допомоги Тальнівській ЦРЛ:
– Я розумію, що зараз, під час розпалу передвиборчої кампанії, кожен займається собою та своїм рейтингом. Я звертаюся до всіх людей, здатних надати допомогу, та прошу об’єднатися, насамперед як мешканці цього міста та району. В цій допомозі не буде кандидатів, тільки люди, яким не байдуже, які готові відкласти свої політичні амбіції та послужити добрій справі, – прокоментував Євгеній Безталанний.

Марина КАМІНСЬКА

14.10.2020 16:38
Переглядів: 2004
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.