Яким селам Тальнівської громади пощастило найбільше, а яких і в список на ремонт доріг не внесли

Уже й Купала відгуляли, а це значить, що незабаром жнива, а там і літечку кінець. Коли, як не в суху погожу днину ремонтувати дороги?
Вирішили поцікавитися, які із запланованих доріг встигли вже зробити у Тальнівській громаді. З величезними зусиллями добилися у відділі ЖКГ попередній список доріг у селах громади, на які передбачено кошти на проведення ремонту доріг з білощебеневим покриттям. Список подаємо, можливо, він ще когось здивує, окрім жителів вулиці Першотравневої, що у Тальянках, адже їхньої вулиці у списку немає.
«Прошу передбачити кошти на проведення ремонту доріг з білощебеневим покриттям:
с. Шаулиха (вул. Шкільна, вул. Гірська) – 150 м;
с. Онопріївка (вул. Мічуріна, вул. Шкільна, вул. Гагаріна) – 1500 м;
с. Папужинці (вул. Миру, вул. Березня, вул. Шевченка, вул. Садова) – 235 м;
с. Гордашівка (вул. Миру, вул. Івана Богуна, вул. Єршова, вул. Шевченка) – 2600 м;
с. Лісове (вул. Янківська) – 500 м;
с. Веселий Кут (вул. Шевченка, вул. Набережна, вул. В. Крота, вул. Польова) –1150 м;
с. Майданецьке (між вул. Незалежності та вул. Робітничою, між вул. Гагаріна та вул. Набережною, пров. Мирний, вул. Незалежності, вул. Набережна, вул. Садова в с. Новомайданецьке ) – 1750 м;
с. Зеленьків (вул. Набережна, вул. Першого Травня, вул. Яблунева, пров. Матросова, пров. Польовий, пров. Пушкіна) – 1800 м;
с. Криві Коліна (вул. Лесі Українки, вул. Перемоги) – 270 м;
с. Колодисте (вул. Доманицького, вул. Набережна, вул. Партизанська, вул. Вдовиченків, вул. В.Поценка , вул. Козацька) – 1500м
с. Тарасівка (вул. Набережна) – 500 м;
с. Глибочок (вул. Гранітна, вул. Каленчуківська, вул. Пушкаренка) – 450 м;
с. Довгеньке (вул. Набережна) – 300 м;
с. Вишнопіль (вул. Орлова, вул. Дудченка) – 1000м
с. Білашки (вул. Лісова, вул. Майданецька, вул. Вишнева) – 2120 м;
с. Мошурів (вул. Берегова, між вул. Береговою та Набережною);
с. Червоне (вул. Українська) – 3200 м. кв.». Такий список отримали від начальника відділу ЖКГ Тальнівської міської ради Наталії Красновської.
Як виявилося, із цього чималого списку станом на 1.07. встигли провести ремонтні роботи у 2-ох селах Тальнівської громади. В с. Мошурів зробили вулицю Набережну (на суму 49973 грн.) та вулицю Берегову (на суму 49932 грн.). До речі, про те, як відремонтували вул. Набережну в Мошурові, ми розповідали у нашому виданні (газета «Новий Дзвін» від 03.06). Той ремонт не витерпів найпершої зливи і «грошики», разом із щебенем, попливли за водою. А гроші, як на мене, не маленькі.
Чи відповідають затрачені кошти обсягу виконаних робіт, нехай розбираються відповідні служби. У нас інше завдання – дати зрозуміти людям зазначених та інших аварійних вулиць громади, чи ремонтуватимуться їхні вулиці в цьому році.
Жителям Майданецького пощастило більше, у їхньому селі зробили 3 вулиці зі списку, а саме: вул. Незалежності (на суму 22580 грн.), вул. Гагаріна – Набережну (на суму 46774 грн.) та вул. Набережну (на суму 25565грн.).
Отож, на даний момент, зі списку з 50 вулиць відремонтували лише 5. Як запевнила начальник відділу ЖКГ, це ж тільки початок. Чи встигнуть з даного списку прогрейдерувати та засипати щебенем ще 45 вулиць? – питання риторичне.
– Чому у даному списку не знаходимо вул. Першотравневої, що у с. Тальянки, про яку на прохання місцевих жителів ми також писали в газеті? – запитуємо у Наталії Красновської. Уточнивши списки, керівниця визнає, що звернення від адміністратора Тальянок на ремонт дороги надходило 25.03.. А чому не внесли у список, вона сказати не може, напевне, її працівники пропустили. Обіцяє провести звірку і внести у список. Як нам повідомила Валентина Татарчук, адміністраторка Тальянок, на першочерговий ремонт у цьому році вона подавала 3 вулиці: знайому нам Першотравневу, Польову та Трипільську. Її слова підтвердила і староста Тетяна Гудзенко.
А жителі Першотравневої у Тальянках, які не один раз говорили про свою проблему навіть міському голові Василю Сідьку, продовжують чекати, що грейдер до них таки доїде. А вже чим засипати, вони навіть готові шукати самі – поруч є господарський двір, звідти можна привезти битої цегли. У іншому випадку – їм не вибратися з дому. А зима не за горами.

Ліна ЯЛОВСЬКА

15.07.2021 14:05
Переглядів: 1756
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.