Як живе багатодітна родина з села на Тальнівщині,у якої 6 діток

Днями ми познайомилися з дуже активною та привітною 35-річною багатодітною мамою Тамілою Романенко із Заліського на Тальнівщині. Разом з чоловіком Романом вони виховують шестеро дітей. Як каже сама жінка, вона мама 4-х принцес та 2-х джентльменів.

Подружжя Романенків відразу вирішили, що виховуватимуть не одну дитину. Таміла розповідає, виросла у багатодітній сім’ї, а от у чоловіка з’явилася сестричка пізно. Тому йому найбільше хотілося, щоб діток було багато, щоб вони росли в гурті та разом гралися.

Найстаршій донечці 15 років. Вона вже активно допомагає мамі. Коли Таміла не встигає приготувати обід, бо порядкує на городі, то донька з радістю виручає її. Або ж готують у дві руки, що теж набагато швидше.

Жінка зізнається, що якраз нещодавно вийшла із довгого декрету, адже найменшій донечці не так давно виповнилося три роки. Каже, загалом малюки спокійні, між собою знаходять спільну мову. Старші піклуються про менших, та ще й допомагають дорослим по господарству. Сім’я тримає курей та кроликів, обробляють землю, засаджують город.

Тато Роман постійно в роботі, працює трактористом. Трудиться тяжко, адже, як каже мама, хоче, щоб діти були забезпечені. Тож особливо на дні народження батьки намагаються купувати їм бажані подарунки. А як у тата трапляються вихідні, то обов’язково проводять час разом із сім’єю.

Крім того, батьки докладають усіх зусиль, щоб діти займалися тим, що їх цікавить. Для цього мама возить малечу на різні гуртки у Тальне. 10-річна донька 5 років займається танцями, брала участь у різних конкурсах, куди їздила разом з мамою. Менша 7-річна донька теж вирішила танцювати, тому і її Таміла возить на відповідні заняття, поки двоє найменших проводять час у садочку. Натомість 14-річний син опановував акробатику та бокс, проте зупинився на футболі, а от вдома він мамин найперший помічник, доки тато працює.

Сама ж Таміла раніше бралася за різні справи. Чоловік, як каже жінка, завжди підтримував її у різних починаннях, допомагав фінансово. Спочатку вона була консультантом з косметики, потім пробувала свої сили у торгівлі, проте зараз поки що жінка займається тільки дітьми. Батьки Таміли та Романа теж постійно допомагають їм з дітками. Однак, зі слів нашої співрозмовниці, все ж найбільше часу малюки проводять вдома.

– Нині ми маємо одну мрію, щоб всі дітки повивчалися, щоб отримали улюблену професію, щоб здійснювалися їхні бажання, щоб вони раділи життю. Тож для нас зараз мрії наших дітей на першому місці, – каже мама Таміла.

Побажаємо багатодітній сім’ї й надалі бути такими активними, спокійно радіти життю та впевнено планувати майбутнє своїх дітей.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Військовим медикам з Тальнівщини терміново необхідний автомобіль

Читайте нас також в Telegram!

 

 

21.06.2022 14:35
Переглядів: 1581
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.