Як тальнівчанка кардинально змінила життя та стала майстром своєї справи

Уже понад рік у Тальному, що на Черкащині, діє студія краси «Beauty-zone», власницею якого є 38-річна Маргарита Захаревич – яскравий приклад того, як в один момент можна кардинально змінити своє життя. Це людина, яка не лише професійно надасть потрібну перукарську послугу, а з якою комфортно провести час, поспілкуватися та зустрітися знову.

Майстриня розповіла про те, як вирішила змінити свою діяльність та стала перукарем, поділилася секретами майстерності та успіху.

– За освітою я бухгалтер. Працювала в Державній податковій інспекції, «Дельта Банку», «ПриватБанку». От чесно, не приносить мені задоволення така робота, – розповідає Маргарита. – Ще з дитинства мене приваблювало все красиве. До відкриття салону мала магазин жіночого одягу. Як і в будь-яку справу, вкладала в нього душу і сили. Обирала речі високої якості, адже для мене дуже важливо, щоб клієнти були задоволені, відповідно їхня вартість була вищою, ніж в інших магазинах. На жаль, більшість людей не в змозі купити дорогу річ, а торгувати неякісними речами я не змогла, тому змушена була зупинити цю діяльність. Це було непросте рішення. І тут почалися щоденні роздуми: чим займатися, щоб справа приносила мені задоволення і прибуток? Переглядаючи різні фото в соцмережах, мій погляд завжди зупинявся на людях, які роблять інших красивішими, справжні майстри своєї справи. «Ось та творчість, яку я шукала, ось ті зміни, ось моє натхнення і розвиток. Це – моє!» – подумала я і вирішила стати не просто майстром перукарського мистецтва, а справжнім професіоналом цієї справи.

Після цього почалися постійні перегляди різноманітних майстер-класів, читання відповідної літератури. Проте Маргарита впевнена, що знати – це одне, а виконати поставлене перед тобою завдання, та ще й враховуючи бажання клієнтів – зовсім інше.

– Я почала шукати хорошого майстра, який навчив би мене перукарського мистецтва. Це було найважчим завданням, але я таки знайшла дівчину, яка в цій сфері працює вже 10 років – це Марина Янковенко. Було нелегко, скажу чесно, але хоч і довелося навчатися заново і зовсім іншому, зараз я взагалі не шкодую, що колись наважилась на це. Як було приємно, коли по закінченню навчання Марина запропонувала мені в неї працювати. Це була значно вища нагорода, ніж сертифікат, що я отримала по закінченню навчання, – каже майстриня. – В її салоні я пропрацювала ще місяць, проте бажання мати свою справу мене не залишало і підштовхувало рухатись далі. Так я вирішила відкрити власний салон, взяла кімнату в оренду, сама зробила там ремонт і почала працювати.

Майстриня впевнена: аби досягти професійних успіхів, перш за все потрібно постійно навчатися та не зупинятися на досягнутому, адже мода та технології безупинно змінюються. За її словами, професійний майстер також повинен мати розвинуте відчуття стилю та смаку, а під час вибору зачіски враховувати не лише особливості форми обличчя клієнта, а й вік, стать та, неодмінно, модні тенденції.

Нині «Beauty-zone» має зразкову репутацію та безліч вдячних клієнтів. Працелюбність, креативність, високий професіоналізм та вміння йти в ногу з часом дозволили зробити бізнес успішним.

– На мою думку, за рік свої роботи в мене достатня кількість клієнтів і, головне, постійних. Це дуже важливо. Люди повертаються, а це означає, що вони задоволені. Я надаю багато видів послуг: складні техніки фарбування, лікування волосся, ламінування, екранування, холодні і гарячі ботокси, кератинове вирівнювання, нанопластика, нарощення волосся, зачіски, стрижки чоловічі, жіночі і дитячі, – продовжує жінка. – Тепер я – абсолютно щаслива у своїй професії людина. Обожнюю своїх клієнтів, багато чому у них вчуся і нам завжди є про що поговорити. А ще я тепер точно знаю, що різко змінювати життя не страшно, страшно – не боротися за себе. Тож всім пораджу завжди слухати своє серце і йти за покликом своєї душі. Тоді мрії обов’язково стануть реальністю.

Своїм клієнтам майстриня радить, перш за все, дбати про здоров’я волосся не лише зовні, а й із середини: правильно та корисно харчуватися, приймати вітамінні комплекси, вести здоровий спосіб життя та використовувати у догляді за волоссям якісні професійні засоби.

Катерина КІХТЕНКО

19.10.2021 10:39
Переглядів: 2159
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.