Як нам дістатися на свої городи? – запитують жителі однієї з вулиць Тального

– Ми живемо у районі лікарні, по вулиці Філатова, а городи тримаємо на хуторі Островського. Уже понад 20 років. До них ми добираємося через навісний місток через річку, а потім, аби скоротити шлях, проходили тунелем. Ми його називали «трубиною». Це така велика труба, прокладена попід дорогою, щоб вода з полів стікала у річку. Коли робили дорогу (Н-16), то ту трубу продовжили на метрів 2, бо розширили дорогу. Та про сток води не подбали. Наче й забетонували площадку зразу від труби, а далі купи землі, що навезли коли будували дорогу. От пішов перший сильний дощ, і те болото, що в трубі, утворило намул. Пішов чоловік в обід на город, а пройти не може. Повертався, взував калоші. Каже, ледь не впав, слизько, болото. Ми дуже дякуємо програмі Президента Велике Будівництво за таку чудову дорогу. Але не забувайте й про нас. Городами користуються в основному пенсіонери, та й на хуторі живуть старенькі люди, які ходять сюди до магазину. Є люди, які йдуть сюдою на роботу, водять діток в садочок. Це для нас найкоротший шлях. Звертаємося до вас з надією, що допоможете, бо дорожники сьогодні є, а завтра поїдуть, а нам як хочеш так і живи з проблемою, – звертається у вівторок 13 липня жителька Тального Варвара Федорівна Смолявська у редакцію газети «Новий Дзвін».


Наш журналіст побував на місці переходу жителів вулиці на іншу сторону автодороги. Справді, місцеві користуються трубою, що призначена для стоку дощових вод. Чому дорожники належно не виконали роботи, залишивши купи землі відразу біля труби, не зрозуміло. Як мінімум, треба було б прокопати рівчак, яким вода стікала б в річку.
Відповідь пообіцяв надати міський голова Василь Сідько, але після того, як з’ясує ситуацію. За словами мера, представник підрядної організації ШРБУ-48, яка виконує ремонтні роботи, запевнив, що даний відрізок окультурять, проте він не призначений для переходу людей. Цей перехід є не санкціонованим. А переходи через дорогу державного значення будуть облаштовані трохи далі звідси – у районі залізничного мосту.

Ліна ЯЛОВСЬКА

24.07.2021 09:00
Переглядів: 1426
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.