Як демобілізовані військовослужбовці працевлаштувалися на Тальнівщині - Вісті Черкащини

Як демобілізовані військовослужбовці працевлаштувалися на Тальнівщині

Тальнівчани Петро Каплюченко та Олександр Ремінний – ветерани війни, учасники бойових дій на Сході країни. Обидва після проходження військової служби у Збройних силах України повернулися до своїх родин. У пошуках роботи хлопці звернулися за допомогою до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Повідомляє сайт Новини Черкас 

Петро за освітою – технік-будівельник, навчався у Тальнівському будівельно-економічному коледжі, а Олександр – водій автотранспортних засобів, закінчив ПТУ № 30 в селі Торговиця.

Незважаючи на все, що довелося пережити на Сході України, військовослужбовці прагнули знайти роботу та розвиватися задля швидшої адаптації в мирному житті.

У районній філії Петро та Олександр отримали весь спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством.

Фахівці ознайомили їх з наявними вакансіями, залучили до участі у інформаційно-профорієнтаційних заходах. Чоловіки із задоволенням відвідували семінари з техніки пошуку роботи та активно шукали роботу за рекомендаціями особистих консультантів.

Коли до Тальнівської районної філії надійшла вакансія від міської ради, кар’єрний радник порадив Петру пройти співбесіду у роботодавця. Він успішно справився із цим завданням та був прийнятий на роботу до міської ради. Спочатку працював на посаді водоканалізаційного працівника, а згодом став майстром з благоустрою міста КП «Ритуал» Тальнівської міської ради.

На сьогодні Петро Каплюченко продовжує працювати, сумлінно виконуючи свої обов’язки. Чоловік радить українським захисникам шукати себе, не сидіти на місці і не боятися реалізовувати свої мрії.

Незадовго після працевлаштування Петра, Олександр Ремінний також успішно знайшов роботу за освітою – водієм автотранспортних засобів при Тальнівському відділі зв’язку Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

За словами Олександра, соціальна адаптація проходить значно швидше за наявності стабільної роботи.

Приклади успішного працевлаштування тальнівчан ще раз доводять, що маючи бажання знайти роботу та якнайшвидше адаптуватися до мирного життя, військовий подолає будь-які перешкоди і досягне своєї мети, щоб стати успішним прикладом та мотиватором для інших бійців.

19.10.2020 13:28
Переглядів: 588
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.