Випікають та співають: сім’я з Тального творчо виховує доньок

30-річна Вікторія Пошукайло, яка проживає в Тальному на Черкащині, із двома своїми дітками, часто займається випіканням. Як каже Вікторія, процес цей завжди оповитий любов’ю.

Все почалось із того, розповідає Вікторія, що у молодшої доньки виявили алергію. Тож їсти магазинні смаколики дівчинці не можна, адже неможливо точно визначити, які там компоненти. Тому мама вирішила, що це не стане проблемою й вирішила робити випічку вдома. А щоб паралельно зайняти чимось дівчаток, залучає їх до процесу випікання.

11-річна Богдана та 5-річна Соломія залюбки пораються із мамою на кухні. Дівчатка частіше всього збивають яйця та допомагають оформляти, наприклад, печиво чи тістечка. Також мама довіряє їм змащувати коржі кремом, або прикрашати пироги.

Найулюбленішими ласощами дітей, є приготовлений за сімейним рецептом торт «Наполеон».

– Цей рецепт у нас ще із давніх-давен. Мені його в дитинстві випікала мама, і тепер уже я своїм донечкам на усі свята, – каже жінка.

Також, ділиться пані Вікторія, із доньками вони часто експериментують і готують щось незвичайне. Те, що лежить на магазинних полицях, але із натуральних продуктів. Випікали колись і ведмедиків-барні, і готували тістечко «Картопля».

– Та діти у мене не вередливі, люблять і звичайне печиво, бісквіти чи пиріжки із вишнею, -– говорить Вікторія. – Дуже їм смакують млинці. Я часто їх готую і розлітаються вони у нас ще гарячими, навіть не встигаю начинку додати.

Зацікавлює дітей Віктрія Пошукайло по різному: часто вигадує якісь нестандартні форми для випічки. Ділиться, що на днях збираються із дітками виготовляти імбирне печиво до Дня Святого Миколая. Для цього вже навіть придбали фігурки ялиночки, сніжинки та чоловічка. Також планують оздобити їх глазур’ю та посипкою.

Жінка працює кухарем та займається виготовленням домашніх напівфабрикатів. Мабуть, саме тому, їй так подобається проводити час із дітьми за готуванням страв. Як каже Вікторія, це і від негативних думок відволікає і гарне заняття для сім’ї.

– Ми навіть буває займаємось готуванням, коли не має світла. Кухонна плита у нас газова і от днями із молодшою донечкою ми нажарили пиріжків при світлі свічки, – ділиться Вікторія. – Взагалі, коли не має електрики, то ми розповідаємо один одному казки або співаємо, адже тато наш дуже любить цю справу.

Їх родина взагалі дуже творча. Чоловік Вікторії захоплюється музикою, і хоча сам не займався цим професійно – зараз приділяє цій сфері велику частину свого життя. До цього також залучає доньок. Старша, Богдана, навіть ходить у музичну школу: грає на бандурі та займається вокалом, а молодша просто любить поспівати із татом в караоке. Уся сім’я, попри те, що в країні триває війна, не втрачає надії на краще, відволікається, як може від поганих новин та сподівається, що незабаром ми отримаємо довгоочікувану Перемогу над ворогом.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Чи дійдуть перевірки СБУ до московських церков у Тальному та Катеринополі

Читайте нас також в Telegram!

14.12.2022 11:12
Переглядів: 1813
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.