ВО «Черкащани» планують роздавати посади у міськраді та продовжувати контракти зі «своїми» однопартійцями - Вісті Черкащини

ВО «Черкащани» планують роздавати посади у міськраді та продовжувати контракти зі «своїми» однопартійцями

Є такий вислів: «Пацюки першими біжать із тонучого корабля». Так з точністю і сталося у кулуарах тальнівських політиків, які дізнавшись, що правлячий корабель от-от потоне, намагаються врятуватись на керівних посадах. Відразу ж приклад, того як однопартійці ВО «Черкащани» роздають посади і продовжують контракти зі «своїми».

На сесії Тальнівської райради, яка відбулася 11 вересня цього року, одним із питань звучало «Про продовження контракту з керівником КНП Тальнівський ЦПМСД Ганною Данилюк», який закінчується 30.11.2020 року.

Валентина Любомська, голова райради, рішенням сесії продовжує контракт з Данилюк по 30.11.2025 року. Тобто контракт мав би діяти вже із 16 вересня 2020 року, відразу після сесії. Відкриваємо постанову Кабміну №792, яка визначає порядок укладення договорів і бачимо, що такі контракти укладаються строком від 3 до 5 років. Любомська вирішує порушити законодавство, адже термін контракту Данилюк становить 5 років 2,5 місяці. Через що така прихильність? Не секрет, що Ганна Данилюк із Валентиною Любомською близькі подруги та політичні соратники.

За словами працівників Тальнівської міськради, у контракті Данилюк, який погодила райрада є цікаві моменти. Згідно документу, головна лікарка отримуватиме 2 посадових оклади, надбавки та премії у розмірі 50% до зарплатні. Зазначено також і допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань. Тобто зарплата у головної лікарки складатиме близько 50 тисяч гривень.

Оскільки власником Тальнівської первинки була райрада, вона передала права засновника міській раді. Тальнівська райрада втрачає повноваження, через те міська рада займається розглядом продовження контракту із Данилюк.

В.о міського голови Василь Сідько із «Черкащан» знаючи, що їхня партія за попередніми результатами місцевих виборів не набрала більшості депутатів у новій міськраді, намагається просунути своїх однопартійців на керівні посади. Адже новообрані депутати і сформований новий склад виконкому скоро приступлять до своїх обов’язків і тоді можливості призначати «своїх» на місцях стануть нулеві.

За попередньою інформацією, у понеділок терміново Сідько скликає «старий» виконком, де розглядатиметься питання про продовження контракту із Данилюк.

–Контракт діючий він працює, маємо продовжувати, змінюємо тільки власника, – прокоментував Сідько.

Наступного дня мають скликати позачергову сесію, на якій діючі депутати хочуть перевести Олександра Маринченка та Ольгу Котенко із виборних посад на невиборні. Навіть нові відділи мають створити у міськраді, туди ж і влаштувати Ларису Дімітрову із «Громадянської позиції» та перелічених вище посадовців. Все для того, аби забезпечити місця однопартійцям та прихильникам у міськраді.

Тому закликаємо членів виконкому та депутатів міськради не грати у брудні ігри та дочекатися новообрану команду, яка за законом має все вирішити.

 

Марина КАМІНСЬКА

01.11.2020 09:43
Переглядів: 9353
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.