«Вічна пам’ять і земля пухом, Артемку!»

Артем Жовтобрюх зростав у с. Криві Коліна, що на Тальнівщині. Як переїхали до райцентру, навчався у Тальнівській ЗОШ №3. Коли досяг повноліття, призвали до лав ЗСУ. З 17 серпня 2015 року його направили на службу в зону АТО. До свого 21-го дня народження Артем Жовтобрюх не дожив майже 2 місяці – загинув 14 лютого 2018 року на Сході, захищаючи країну та кожного з нас. Мати залишилася без сина, сестра – без брата. Йому б іще жити й жити! Такий молодий… Це непоправна втрата не тільки для найрідніших, це біль, що осів гірким полином у серцях друзів, знайомих і сторонніх людей, кожного свідомого земляка. Артем Жовтобрюх нагороджений відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції», “За оборону Маріуполя”, відзнаками Начальника Генерального Штабу Збройних сил України «Учасник АТО» та «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня. Йому присвоєно посмертно звання «Почесний громадянин Тальнівщини». На фасаді його рідної школи у Тальному встановлена меморіальна дошка.
На сторінці Артема у Фейсбук читаємо коментарі: «11 квітня мав відсвяткувати свій день народження Артем Жовтобрюх. Не відсвяткує… Розстріляний під Широкине разом з трьома побратимами кацапськими найманцями 14 лютого 2018. Вічна пам’ять і земля пухом, Артемку! Смерть запроданцям!!!» – пише Сергій Круц.
Редакція газети «Новий Дзвін» висловлює щирі слова співчуття з приводу непоправної втрати рідним і близьким воїна-героя. Хай рідна земля стане для нього пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Ольга ОСІЯНЕНКО

12.02.2020 15:13
Переглядів: 1927
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.