«Велика дяка минулим керівникам регіону, а особливо теперішнім» - Вісті Черкащини

«Велика дяка минулим керівникам регіону, а особливо теперішнім»

Фото з інтернету

Прочитавши статтю Кравчука А. А. в газеті «Колос» (№32 від 13 серпня) під рубрикою «Думка небайдужого», де піднята одна з найважливіших тем не тільки сьогодення, а й майбутнього цілого регіону, я хочу висловити і свої міркування з цього приводу.

Досить жити застарілими стереотипами, що від мене нічого не залежить, а повірити в себе – і тоді ми переламаємо хребет корупції, безгосподарності, безвідповідальності, байдужості, окозамилюванню, використанню влади, як інструменту наживи.

Перше: Велика «дяка» минулим керівникам регіону, а особливо теперішнім: голові райради Валентині Любомській, в. о. міського голови Василю Сідьку, депутатам ВР, обласної ради Володимиру Копійченку, Анатолію Скіченку, (колишньому депутату облради) Анатолію Підгорному, а також депутатам районної та міської рад, які робили все можливе для знищення Тальнівського районну як адміністративної одиниці, не вдарили палець об палець, щоб зберегти його, знаючи, що мешканці не будуть жаліти за цілою зграєю дармоїдів, які тільки здатні проїдати наші податки і надіються пересісти в керівні крісла Тальнівської ОТГ.

Друге: куди нас приєднають: до Умані чи чомусь до Звенигородки? Це надважливе питання, яке буде впливати на подальший розвиток новоствореної територіальної громади. Я не буду наводити аргументи, чому потрібно приєднуватись до Умані. Бо треба вивчити громадську думку щодо даного питання. Тому потрібно негайно створювати ініціативні групи. Оскільки влада не спромоглася навести аргументи, роз’яснити, які переваги приєднання Тальнівщини до Звенигородського району.

Таке ставлення держави, бізнесу до людей праці приведе до ще більшого зубожіння населення і подальшого вимирання, а хто молодший, той просто емігрує. І у перспективі залишиться Уманський і Черкаські райони Київської області.

Третє: Ви таки, Анатолію Антоновичу, навели цінний список бізнесменів, який можна продовжити ще і іншими прізвищами, які важко працюють, заробляють, допомагають, роками, десятиріччями є депутатами, а покращення життя, підняття економіки, зміни інфраструктури, медицини на краще, захищеність людей чомусь не приходить? Чому ПФУ свідомо занижує пенсії, нехтуючи законами України, обкрадаючи пенсіонерів? Ці запитання – до народних депутатів, які представляють Тальнівщину, а особливо до обласних депутатів: з їхньої мовчазної згоди переносили районні структури до Звенигородки, без згоди обласної ради і її керівника такі дії ніхто не посмів робити. Виникає риторичне питання: а чи потрібні такі депутати для ОТГ, для нас з вами?

Четверте: економіка. Туризм – це добре. Але він розвивається там, де є сильний середній клас і заможні люди. А на Тальнівщині скоро такого не буде, та й чи буде взагалі – це питання.

У нас є земля, чорнозем – поки-що родючий. Це основа розвитку економіки ОТГ. Але для розвитку сільгоспвиробництва потрібно змінити мислення, філософію життя і відповідні закони. Повернутись лицем до матері-годувальниці, а не так, як зараз хазяйнують: пошкрябали, посіяли одноманітні культури, затравили якоюсь отрутою, бабки на кишеню, людей на біржу – наші благодійники.

Для процвітання Тальнівської ОТГ потрібно задіяти наявні і побудувати 5-6 промислових підприємств. От над чим треба буде працювати новоствореній владі при ОТГ, а не вимагати «відкати», як було за попередньої влади.

І головне: хто повинен очолювати новостворену Тальнівську ОТГ? Треба дати відповідь: а чому багаторічні потуги з її створення не закінчились успіхом!?

Бо на цій стадії утворення ОТГ повинна бути людина – юрист, правозахисник з великим життєвим досвідом, людина компетентна, проста і зрозуміла, відповідальна, інтелектуальна, чесна і справедлива, та, яка вміє захищати інтереси і досягати цілей. От за таку людину нам і потрібно віддати свій голос!

Сергій ГОЦИК, житель Тального

21.09.2020 13:10
Переглядів: 693
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.