Ваша думка

Фото з інтернету

Те, що чиновники отримують заробітну платню набагато вищу від простого українця, – для того ж таки українця давно не секрет. Покласти плитку, замести дорогу, звести стіни новобудови чи навчати дітей у школі, лікувати – ця та подібна робота оцінюється мінімалкою. Сьогодні ми дізнавалися думку людей щодо зарплат посадовців. Що вони нам відповіли, далі:
– Знаєте, що? Я б їх усіх перевів на мінімальну зарплату, щоб вони відчули, як треба виживати на ці копійки. І премії виписувати їм тільки за реальні речі, а не бумажки, відписки і голий піар. Може, тоді б зашевелилися. Так само і на відпочинок відправляти б їх, якщо є результат роботи. Коли читаю, що отримують зарплати по 30-40 тисяч, то слів не добираю, крию всіх тим самим, що називається. Це що треба робити, щоб аж так заробляти?? Краще б поділилися своєю зарплатою з дівчатами, що дороги метуть. Ото дійсно люди наробляються. Це вам не в кріслі сидіти і бумажки перебирати й підписувати.
Олександр, м. Тальне
– Мені зараз про зарплати говорити важко. З цим карантином було б за що хоч хліба купити. Як вижити? Всім чиновникам треба дати мінімалку, щоб відчували, як на неї прожити. Як молоді виживати? Чим годувати дітей і у що одягати, взувати? Кажуть, що треба начальникам платити добре, щоб не брали хабарів. Ага, жди, що не візьмуть. Заплати і мільйон, а все одно братимуть. Скільки не дай – мало. Совісних одиниці.
Людмила, м. Тальне
– Думаю, їм треба платити нормальну зарплату, процентів на 50 вищу від середньої по Україні. І більше жодної гривні. Ні більше, ні менше. На відрядження – то окремо, так само і на премії, і було б непогано, якби премії призначали не вони своїм рішенням, а звичайні люди. Зрушив район з мертвої точки – візьми премію, є успіхи – є і надбавка. Проста математика.
Галина, м. Тальне
– Яка б не була зарплата, вона повинна відроблятись. Має бути результат видимий, а не писаний. В цьому полягає суть роботи. Негарно рахувати чужі гроші, але я, відверто кажучи, шокований зарплатою працівників Тальнівської районної ради. Де таке видано, щоб зарплата у фотографа була 35 штук! То мені скільки треба горбатитися на них? А бо той, хто продає розсаду, чи молоко. Ці гроші й за рік не заробить. Та й гроші ці – не чужі, а наші. Це наші з вами податки.
Володимир, с. Тальянки, Тальнівського р-ну
– Я не прихильник низьких зарплат для державних службовців, але повинні бути справедливі нарахування на всіх рівнях, а не тільки на рівні топ-чиновників, і найголовніше, в країні повинен діяти ключовий принцип – зарплата відповідає кваліфікації та виконаній роботі. Потрібні чіткі ключові показники ефективності для можливості нарахування премій і надбавок. Відповідно, зарплатна вилка може бути від 300 доларів (якщо держслужбовець не виконав КРІ), так само і 2000-3000 доларів, якщо показники виконано.
Богдан, с. Соколівочка, Тальнівський р-н
– Думаю, що політикам, посадовцям треба вищу зарплату давати, ніж пересічним жителям. Але щомісяця тестувати, оцінювати їхню роботу. Якщо штани протирає, махлює, то вон за двері. Хто дає ефективну працю, тому стимулюючу премію. Це справедливо, на мою думку!
Каріна, Звенигородка
– Я вважаю, що чиновників не варто балувати. У них і так достатньо різних преференцій, пільг. А формула така: якщо в людей середня 5 тисяч, то в них має бути не більше 50 тисяч. Це максимум. Все інше − грабунок посеред білого дня.
Інна, Єрки, Катеринопільський р-н
– Зарплата в держслужбовців має бути така, як у вчителів та лікарів. На тому ж рівні. В усіх. А премії давати тільки за реальні заслуги. Розбудував місто, село − отримав премію. А ні, то ні. Хай стараються. А то звикли брати премії за те, що на роботу ходять. Для них уже це подвиг.
Василь, Катеринопіль
– Моя думка така: скільки б їм не дай, все, що не вистачає, то вони вкрадуть самі. Постав 100 тисяч гривень, замутять собі 200 тисяч. У нас менталітет такий, напихати свої «хліборізки» по вінця. Щоб аж перло! І внукам, і правнукам накрасти, щоб їм хватило на розкішне життя! Тому регулювати зарплати чиновника не вийде.
Роман, Озірна, Звенигородський р-н.
– Наші чиновники ніколи нас не зрозуміть, якщо отримуватимуть такі захмарні зарплати. Можливо, повинні мати більшу, ніж пересічні громадяни, зарплату, але не в сотні чи десятки разів. Ми бачимо, що наші місцеві чиновники мають зарплату більшу, ніж у Президента, а результати їхньої діяльності досить скромні, якщо не сказати більше. А премії я взагалі не розумію, за що нараховують. Премія – винагорода за якісь досягнення. А де вони?
Надія, м. Тальне

15.05.2020 16:10
Переглядів: 1666
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.