В Тальному затопило вулицю через несправність дренажної системи

Після дощу на Святотроїцькій 50 метрів дороги зникло під водою. Глибина калюжі сягала 30 сантиметрів. Тальнівчани нарікають на міські комунальні служби, які не можуть вирішити цю проблему.

– У дощ, чи після зливи низькою машиною не проїхати – застрянеш в калюжі. Машини, які їдуть на великій швидкості забризкують людям забори. Щоб перейти дорогу доводиться обходити Бог зна кудою, – скаржиться житель вулиці Святотроїцької.

Тальнівчани показують журналістам фотографії зроблені після зливи, яка була наприкінці квітня. Кажуть таке відбувається після кожного великого дощу. Раніше проблему самостійно усувала жінка, яка живе найближче до калюжі. Напевно цього разу в неї увірвався терпець. Чому вона має виконувати роботу за яку інші отримують заробітну плату.

– Там роботи на декілька днів. Треба відремонтувати водостічний колодязь, який знаходиться у дворі на приватній території. Прочистити водостічні решітки та канали. Для цього потрібно зняти людей з прибирання та обкошування вулиць, а ми не встигаємо, – бідкається Олександр Карман, спеціаліст міського сектору житлово-комунального господарства.

Після нашого втручання, міська рада 2 травня калюжу «прибрала». Але ніхто не дає гарантії, що після наступної зливи знову не утвориться «штучне море».

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

04.05.2019 10:06
Переглядів: 1869
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.