В одному із сіл Тальнівщини шанують і бережуть українські традиції

7 грудня ми відзначали свято, що вшановує один із найголовніших символів нашої культури — хустку. Вона є оберегом, ознакою жіночої мудрості, краси й приналежності до рідної землі – України.

У Потаському будинку культури 7 грудня дівчатка одягнули хустки, щоб вшанувати національний символ та зберегти спадщину нашого народу.

–День української хустки — це особливе свято, яке символізує красу, культуру та багатовікові традиції українського народу. Хустка завжди була символом жіночності, турботи, тепла й духовності. Її носили в різні життєві моменти: від радості до скорботи. Кожна складка, кожен візерунок хустки – це окрема історія, мелодія, що линула б степами, переказ, який передається від матері до доньки. Вона може бути урочистою, як весільний обряд, скромною, як буденна праця селянки, і гордою, як символ національної ідентичності, – розповідає сільський бібліотекар Ольга Мачуська.

–Хустка — це не просто аксесуар, а цілий всесвіт, переплетений кольорами, орнаментами та історіями поколінь. Кожна має своє значення: в радості, в горі, в любові. Сьогодні ми об’єднуємося, щоб вшанувати красу та символіку української хустки, яка стала не лише модним аксесуаром, але й важливим елементом нашої культури, – додає завідувач Будинку культури Юлія Мезенцова.

Дякуємо працівникам сільського Будинку культури, що шанують і бережуть українські традиції та вчать цього дітей. Нехай ваша робота буде такою ж яскравою і насиченою, як палітра фарб у художника. Бажаємо вам завжди бути в центрі культурних подій і ніколи не втрачати свого ентузіазму.

Марія БІРЧЕНКО

Читайте також: Мерседеси, мільйони і статус інваліда: голова Черкаської облради очолює тренд серед чиновників-інвалідів

Читайте нас також в Telegram!

11.12.2024 09:27
Переглядів: 1618
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.