У Здобутку відбулася зустріч з кандидатами на місцевих виборах від ПП «Слуга Народу» - Вісті Черкащини

У Здобутку відбулася зустріч з кандидатами на місцевих виборах від ПП «Слуга Народу»

18 жовтня у Здобутку, що на Тальнівщині, відбулася зустріч кандидатів від ПП «Слуга Народу» з жителями селища: зокрема, приїхали і поспілкувалися з людьми кандидат в депутати до Чекраської обласної ради Ігор Новицький, кандидат на посаду голови Тальнівської ОТГ Євгеній Безталанний, кандидат в депутати до Тальнівської міськради Ольга Осіяненко. Почали зі знайомства, розповіли про себе, Ігор Валерійович – зокрема, й про діяльність та результати його роботи як депутата Тальнівської райради, як жителя Кривих Колін: йшла мова й про ремонт доріг, функціонування дитсадка та школи у селі – перелік справ чималий.

– Сьогодні важливо, щоб сільські населені пункти не залишились поза увагою місцевої влади, а кошти не концентрувалися виключно в центрі громади. Після об’єднання потрібно зберегти інфраструктуру, що є вже зараз, – сказав він.

Староста села Остап Капець зазначив, що кошти бюджету потрібно розподіляти за визначеними відсотками на кожний населений пункт громади. З цією думкою погодився Ігор Новицький.

Жителі села озвучували перед кандидатами різні питання, що їх хвилюють: робота ЦНАПу та доступність послуг для жителів сіл, кількість об’єднаних громад на Тальнівщині (про те, скільки б їх могло б бути і чому об’єднання «кущів» не відбулося), про ремонти доріг, зношений водогін, фасади адмінбудівель та будинку культури, що потребують ремонту, про підвезення діток дошкільного віку до дитсадка в період шкільних канікул та ін..

Марина КАМІНСЬКА

21.10.2020 17:32
Переглядів: 463
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.