У Тальному вшанували пам'ять загиблих воїнів та волонтерів - Вісті Черкащини

У Тальному вшанували пам’ять загиблих воїнів та волонтерів

14 жовтня найпершими до пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, що в самому серці Тального, прийшли учасники АТО та волонтери, до них долучилося міське та районне керівництво, жителі Тальнівщини. Воїни АТО, допоки мітинг не розпочався, щиро вітали один одного, тиснули руки, обіймалися, розмовляли.

У день, коли вся Україна відзначала триєдине свято: День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, у Тальному відбувся урочистий мітинг. Вітальне слово взяли керівники міста та району, вручили почесні грамоти учасникам АТО та подяки. Василь Данилюк, голова ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» коротко, по-військовому привітав побратимів зі святом, побажав їм щастя, вдачі та здоров’я: «Тримаємо стрій! Слава Україні!» – сказав він, потім вручив 7-ми захисникам подяки «за високі бойові та моральні якості, виявлені під час захисту територіальної цілісності та суверенітету держави, вірність військовій присязі, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника України», а також подяки від спілки ветеранів та учасників АТО громадським організаціям «Майдан» та «Гайдамаки», волонтеру Роману Шевченку. 10 воїнів АТО отримали медалі «Захиснику України». Невимовний різкий біль та щем обпікав серце кожного, коли син загиблого учасника бойових дій, волонтера Миколи Шевченка Тарас отримував за батька Прапор…

На мітингу згадали імена усіх Героїв, які захищали Україну, рідну Тальнівщину та не повернулися додому живими, волонтерів, які відійшли у вічність. Ведуча мітингу підкреслила: «Скільки б не минуло віків, не зітруть вони у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Не забуваймо ми воїнів, волонтерів нашої мальовничої Тальнівщини…». Вшанували пам’ять земляків і представники ПП «Європейська Солідарність» Микола Гурбич, Ростислав Безталанний, Андрій Андрющенко, Олег Пономаренко та Ілона Білопранич. До пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, як і решта присутніх, вони поклали квіти, а після мітингу рушили з квітами до пам’ятника чотирьом Гетьманам.

 

Ольга ОСІЯНЕНКО

15.10.2020 16:10
Переглядів: 1148
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.