У Тальному вітали бібліотекарів у сучасному хабі

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек у Тальнівській центральній бібліотеці, яку саме встигли оновити до свята, відкрили сучасний бібліохаб.
Що це таке? – запитаєте. У перекладі слово «хаб» означає «центральна частина чогось», «вузлове перехрещення». А «бібліохаб», відповідно, сучасний публічний простір, де можна читати книги, шукати інформацію, займатися за інтересами.
Колишня читальня зала Тальнівської центральної бібліотеки, де рядами стояли столи з стільцями, а книги були у книжкових шафах, тепер здається більш просторою та світлішою. Книги розмістили на зручних книжкових полицях, купили нові столи, а замість стільців – яскраві пуфики, зручні для дітей. Сучасний проєктор та екран також доповнили інтер’єр. У день свята кімната ледь вмістила гостей та наповнилася терпким ароматом осінніх квітів. Усі гості, як і годиться, прийшли з подарунками. Міський голова подарував принтера, підприємець Володимир Мовчан, який щоразу дбає про поповнення книжкового фонду бібліотеки, подарував 15 книг сучасних авторів (їх обирали самі бібліотекарі). Начальниця відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради Любов Старовойтова вручила Подяку (Вітальну адресу) колективу центральної бібліотеки за творчість та креативність, а в подарунок – обладнання та матеріали для проведення майстер-класів. А ще було багато квітів, солодощів і теплих слів побажань.


Міський голова привітав усіх бібліотекарів громади та пообіцяв, що в наступному році забезпечать їх необхідним обладнанням. Вручив Почесні грамоти двом завідувачкам бібліотек: Тальнівської центральної – Оксані Василівні Кобко та Легедзинської сільської бібліотеки – Галині Володимирівні Мифодюк з нагоди свята.
Заступник міського голови Юрій Свідерський, вітаючи бібліотекарів, сказав такі слова:
– Я, перш за все, хочу подякувати вам за вашу працю. Ви нічого не виготовляєте, не куєте, не сієте, не орете. Але ваша праця дає великий результат – ви виховуєте молоде покоління. Вони сьогодні зібралися тут у бібліотеці: маленькі, юні, молоді, старші. Спочатку вони читають казки, потім пригодницькі книги, фантастику, зрештою доростають до класичної літератури. Стають громадянами, патріотами нашої країни. Бажаю вам успіхів, злагоди, здоров’я, терпіння та всіляких гараздів. Зі святом!
Валентин Олександрович Гордєєв, почесний житель Тального, сказав у своєму вітальному слові, що робота бібліотекаря вічна, так як вічна книга. А отже, бібліотекарям на цьому поприщі ще треба довго працювати.


Щирий друг бібліотеки, бард Роман Шевченко виконав пісню «Малює осінь», свої вірші читала вихованка Тальнівського НВК Юлія Журба.
Лариса Погоріла з Кобринівської сільської бібліотеки завітала зі своїми читачами, які також вітали бібліотекарів з професійним святом.
У коридорі гості могли побачити виставку робіт вихованців гуртка «Лісовичок» з Легедзиного, що були також присутні на святі, та малюнки Юлії Журби.

Ліна ЯЛОВСЬКА

07.10.2021 13:05
Переглядів: 256
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.