У Тальному відкрився літній табір «Foxyland»: граємось і навчаємось

19 липня, у дитячо-розважальному центрі «Foxyland», що у Тальному, розпочав працювати літній табір. Кожен день у таборі – тематичний. 17 дітей віком від 3 до 7 років розпочали свій день із знайомства з правилами табору та один з одним. Потім під веселу музику всі гуртом робили ранкову гімнастику. Запальні та цікаві вихователі теж рухалися разом з дітками, тим самим, заохочуючи малюків до руху. Далі діти ознайомилися із темою дня – «Вперед у минуле».

Із цікавістю переглядали пізнавальне відео про динозаврів, а потім проводили дидактичні ігри, спортивні змагання та квест – шукали динозавра та коробку із льодяними дино-яйцями: кожен розбивав яєчко і діставав звідти маленького динозаврика. Варто було лишень бачити захват в очах дітей.

Також дуже цікавим виявився урок англійської мови. Весь процес навчання проходив в ігровій формі. Діти сіли в коло та із зацікавленням спостерігали за вчителькою, яка розмовляла з ними англійською. Вона познайомила малюків із іграшкою-крокодилом. Це було наскільки цікаво, що діти, напевно, вже й запам’ятали, як звучатиме це слово англійською.

Потім за графіком у малюків був ланч тайм, а тоді продовжилися пізнавальні розваги. Найбільш інтригуючим для діток був момент експерименту, вони робили вулкани і спостерігали за його виверженням.

За словами керівниці цього закладу Владислави Лисиці, дітям дуже сподобалося, що навіть після табору до неї телефонували батьки та із захопленням розповідали, з якими емоціями діти прийшли додому.

Також Владислава розповіла нам, що попереду у них буде дуже насичений тиждень.

– Вдячна Лілії Петрівні Мовчан за гончарний круг. Діти зможуть власноруч спробувати виготовити щось із глини, – сказала Лисиця.

Ольга МОСКАЛЕНКО

20.07.2021 11:10
Переглядів: 1321
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.