У Тальному оновлять харчблок місцевої школи та побудують спортмайданчик - Вісті Черкащини

У Тальному оновлять харчблок місцевої школи та побудують спортмайданчик

Про це та інші плани розбудови Тальнівської громади днями розповів народний депутат України від ПП «Слуга Народу» Сергій Нагорняк. Нагадаємо, його було обрано як мажоритарника у 199 виборчому окрузі. У Верховній Раді Сергій Нагорняк очолює підкомітет з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Під час робочого візиту на Тальнівщину, нардеп відвідав місцеві школи, на які цього року чекають приємні зміни.

– Сьогодні зустрічались із директором Тальнівської школи №2. Оглянули їдальню і харчоблок, який не оновлювався близько 50 років. Буду сприяти, тому, аби залучити кошти соцекономічного розвитку на реконструкцію харчблоку. Вже звернувся до Уряду з проханням спрямувати на цей проект 764 тис грн. Також розглядали проект будівництва спортмайданчику біля школи №2. Проект вже готовий, наразі ми визначаємось чи кошти проінвестувати у цьому році чи в наступному, – повідомив Сергій Нагорняк.

За словами нардепа ще один із пріоритетних проектів у Тальнівській громаді це будівництво повноцінного спортивного стадіону біля школи №1.

– Проектно-кошторисна документація вже готова. Проект фінансуватиметься на умовах співфінансування із Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та коштів соцеконом розвитку. Протягом 2-3 тижнів будуть відомі терміни реалізації цього будівництва. Я наполягаю, щоб замовником робіт була громада. Це важливо, адже громада зможе повністю контролювати усі етапи будівництва до завершення проекту, – зауважив Нагорняк.

Народний обранець розповів і те, що до нього звернулись місцеві спортсмени, які просять встановити біля стадіону, що у лісопарку, зону для кросфіту. Тому, і цей проект потрібно буде втілити у життя.

– Також у планах розглядаю будівництво повноцінної набережної, де зможуть проводити дозвілля усі жителі громади. Треба створити рекреаційну зону. Найбільша окраса Тального, це річка Гірський Тікич, яка протікає вздовж усього міста. Ми бачили розчищений берег річки, йому просто не вистачає красивої набережної, вздовж якої будуть гуляти люди, – зазначив нардеп.

Анна ДРАГУН

24.03.2021 11:08
Переглядів: 1893
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.