У Тальному на Черкащині перевірили магазини на дотримання карантинних вимог

Ще чотири магазини в Тальному на Черкащині перевірили на дотримання карантинних обмежень у «жовтій» зоні.

30 грудня робоча група з представників поліції, Держпродспоживслужби та міської ради провели інспекцію в торговому домі «Тальне», магазині «Гарант», магазині «Світ посуду» та супермаркеті «Дружба».

Представник поліції Василь Білан перевірив у продавців та покупців наявність «зелених» COVID-сертифікатів або ж негативних тестів на коронавірусну хворобу. Персонал та відвідувачі у зазначених закладах мали усі необхідні документи.

Окрему увагу робоча група звернула на дотримання протиепідемічних вимог, зокрема, маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів з дезінфекції, тимчасового маркування для перебування в черзі, умови особистої гігієни.

В одному із магазинів у моніторингової групи виникли зауваження щодо дотримання маскового режиму серед відвідувачів та відсутність паперових рушників, на що працівниця Держпродспоживслужби Галина Соловей склала відповідний акт з порушеннями.

Відтак, у кожному з об’єктів з працівниками провели роз’яснювальну роботу, в ході якої звертали увагу на виконання обмежувальних заходів.

Катерина КІХТЕНКО

Читайте також: На Тальнівщині карантинні обмеження стали жорсткішими

03.01.2022 10:34
Переглядів: 1737
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.