У Тальному на благодійній фотосесії зібрали майже 6 тис. грн. для потреб захисників з Тальнівщини

19 травня до Дня вишиванки у Тальному організували благодійну акцію «Вишиванка єднає українців!». У центрі міста на площі Тальнівського музею історії та у сквері Тараса Шевченка працівники місцевого Будинку культури обладнали три тематичні фотозони.

Також організатори (відділ культури та редакція газети «Новий Дзвін») запросили двох професійних фоторгафів – Олега Каракулю і Єву Головко, які протягом дня фотографували всіх бажаючих. Потім зроблені фото надсилали учасникам акції. Вартість такої фотосесії складала від 100 грн.. Всі виручені кошти, а це 5930 грн., надіслали на благодійний рахунок для потреб військових з Тальнівщини.

Основною локацією була фотозона з вишивкою.

Першим на пост знімання заступив Олег. Розповідає, що атмосфера була позитивною. Люди із задоволенням позували та дослухалися до його порад: як краще стати, коли посміхатися, куди дивитися. Фотографувалися і сім’ями, і по одному, до скриньки клали від ста гривень, хоча, каже, були й такі що давали менше, але фотографував всіх.

Після обіду Олега змінила Єва. Каже, найбільше бажаючих сфотографуватися були діти і всі у вишитих сорочках.

Загалом зняла приблизно 50 людей. Кожен здебільшого цікавився, чи це безкоштовно, а потім клали гроші у скриньку та позували.

– Для нас у День вишиванки одягнути свою вишиту сорочку є дуже символічним, а в теперішній тривожний час, то й поготів. А тут ще й така можливість – сфотографуватися на фоні вишитого полотна і допомогти коштами військовим. Це дуже класна ідеє. Щиро дякуємо організаторам та фотографам не тільки за фото на пам’ять, а й за позитивні емоції. Чекаємо разом на Перемогу, – каже учасниця акції Олена.

Організатори благодійної акції – відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради, КЗ «Тальнівський будинок культури», редакція газети «Новий Дзвін» – щиро дякують Олегу та Єві за те, що вони на волонтерських засадах долучилися до спільної справи.

Адже заплановане стало реальністю – учасники акції отримали приємні емоції та світлини на згадку і водночас допомогли захисникам з Тальнівщини коштами. Ось так разом крокуємо до неймовірно бажаної для нас Перемоги!

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Завдяки небайдужим на Тальнівщині стерилізували 8 чотирилапих

Читайте нас також в Telegram!

 

23.05.2022 10:58
Переглядів: 623
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.