У Тальному може з’явитися приватний нотаріус

9 серпня на позачерговому засіданні виконкому Тальнівської міськради ухвалили рішення з 3-х питань порядку денного, з яких доповідала начальниця відділу ЖКГ Наталія Красновська. Зокрема, затвердили протоколи про результати електронних аукціонів з оренди нерухомого комунального майна, що відбулися 2 серпня. Йдеться про 2 приміщення: 1-ше – у Тальному по вул. Гагаріна, 4, де 65 метрів квадратних буде орендувати Тетяна Карман – переселенка з Донеччини, очікується, що вона надаватиме послуги приватного нотаріуса. Такого у Тальному не було впродовж років, адже у місті працював тільки державний. За місяць оренди плата для переможниці аукціону складатиме 1840 грн. А от для ФОП Мірзоян, що орендуватиме приміщення колишньої сільської ради у Павлівці Перші, становитиме 105 грн 27 коп. на місяць.

– Орендну плату беремо за метр квадратний, по балансовій вартості, адже під час воєнного стану ми не можемо провести оцінку, – зазначила Красновська.

Як стало відомо, таку орендну плату братимуть, доки діятиме воєнний стан.

Аби змогти розпочати тендерні процедури, затвердили проєктно-кошторисну документацію робочого проєкту «Будівництво дільниці з переробки відходів рослинного походження на паливні пелети по вул. Чумацька, б/н у м. Тальне Черкаської області». Загальна кошторисна вартість об’єкта – 7 млн. 645 тис. 96 гривень, з яких будівельні роботи обійдуться у 6 млн. 165 тис. 18 грн., решта – інші витрати. Як пояснив міський голова Василь Сідько, це буде ангар (металоконструкція) з бетонним покриттям всередині, з 2 ворітьми. Також він поінформував, що на цей проєкт громада має 4 мільйони гривень – будуть шукати виконавців робіт, які, попри ріст цін на матеріали, погодяться виконати будівельні роботи за ці кошти.

Також ухвалили рішення щодо видалення 4-х аварійних тополь біля інклюзивно-ресурсного центру, аби вони не обрушилися під час негоди.

У різному обговорювали питання щодо вуличного освітлення у темну пору доби (до початку комендантської години) у Тальному, а також у під’їздах тальнівських багатоповерхівок. Оскільки думки присутніх у залі розійшлися, вирішили провести опитування у Фейсбук щодо освітлення міських вулиць серед громадян, а от у багатоквартирних будинках (де створили ОСББ) вирішувати, чи вмикати світло у під’їздах, вирішувати самим мешканцям – звісно, перед тим гуртом порадившись.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Прикордоннику з Тальнівщини потрібна допомога

Читайте нас також в Telegram!

10.08.2022 15:54
Переглядів: 1253
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.