У Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулося свято ''Великодні дзвони б’ють'' - Вісті Черкащини

У Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулося свято ''Великодні дзвони б’ють''

12 квітня у Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулося свято «Великодні дзвони б’ють». Організувала його працівник навчального закладу Людмила Якименко спільно із студентами та викладачами.

Як завжди, до справи підійшли креативно. Було створено декілька фотозон. Біля центрального входу красувалася велична писанка виготовлена студентами-дизайнерами під керівництвом заступника директора з адміністративно-господарської роботи Сергія Соколенка.

Учасників заходу привітав директор коледжу Андрій Андрющенко.

– Так збіглося, що сьогодні ми гостинно зустрічаємо гостей із Уманського національного університету садівництва та делегації на чолі директорів структурних підрозділів УНУСу з Городищенського, Шевченківського, Тальянківського, Чигиринського, Ананьївського коледжів, – зауважив Андрій Миколайович.

Високу оцінку глядачів отримала театралізована постановка «Христос Воскрес!» у виконанні студентів групи БС-11,12, виступи вокалістів другокурсниці Дарії Будюк (група БС-22), дев’ятикласниці економіко-математичного ліцею Діани Івченко і гостей свята – студента Уманського музичного училища Назарія Вербовського, чемпіонки світу і Європи, абсолютної чемпіонки Черкаської області з дитячого фітнесу, учениці 10 класу НВК №1 Марини Гончаренко, вихованок гуртка театрально-акторської майстерності БДЮ, який діє на базі коледжу Софії Толдонової та Олександри Губчик.

Організатори і учасники доклали максимум зусиль, щоб свято вдалося на славу.

Довідка: у листопаді минулого року Тальнівський будівельно-економічний коледж відсвяткував своє 90-річчя. Це один із найстаріших навчальних закладів області.

Олег ШАТАЙЛО

26.04.2018 22:51
Переглядів: 606
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.